Служителя УПЦ Московського Патріархату затримали на пошті при отриманні наркотиків

30.11.2019 14:31 3

Служителя УПЦ Московського Патріархату затримали на пошті при отриманні наркотиків

У Запоріжжі в відділенні пошти співробітники поліції затримали особу, схожу на помічника митрополита Української Православної Церкви Московського Патріархату Луки. Про це повідомляє "Українська правда" з посиланням на місцеве видання "061".

Попередньо встановлено, що в посилці знаходився амфетамін. Помічник митрополита Луки ( Андрій Коваленко) приїхав в поштове відділення в супроводі чоловіка, схожого на протоєрея Євгенія Квача.

Видання повідомляє, що через кілька хвилин до відділення пошти приїхали представники охоронної фірми, яка забезпечує охорону митрополита Луки.

Служителя церкви затримали. За попередньою інформацію, подію кваліфіковано за статтею 309 КК України (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/scandals/77997/

Следующая новость
Предыдущая новость

Компания, завоевавшая доверие азартных игроков! Вчимо англійську швидко та ефективно Смотреть онлайн турецкие сериалы Недорогие авиабилеты в Польшу Лас-Вегас: співробітники казино масово страйкують

Публикации