Служителя УПЦ Московського Патріархату затримали на пошті при отриманні наркотиків

30.11.2019 14:31 3

Служителя УПЦ Московського Патріархату затримали на пошті при отриманні наркотиків

У Запоріжжі в відділенні пошти співробітники поліції затримали особу, схожу на помічника митрополита Української Православної Церкви Московського Патріархату Луки. Про це повідомляє "Українська правда" з посиланням на місцеве видання "061".

Попередньо встановлено, що в посилці знаходився амфетамін. Помічник митрополита Луки ( Андрій Коваленко) приїхав в поштове відділення в супроводі чоловіка, схожого на протоєрея Євгенія Квача.

Видання повідомляє, що через кілька хвилин до відділення пошти приїхали представники охоронної фірми, яка забезпечує охорону митрополита Луки.

Служителя церкви затримали. За попередньою інформацію, подію кваліфіковано за статтею 309 КК України (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/scandals/77997/

Следующая новость
Предыдущая новость

Элитная косметика 3lab Проектирование и изготовление авторской мебели на заказ Голосовые поздравления с днем рождения по именам Приметы на свадьбу что можно что нельзя Такси «Лекс» в Киеве – заказывайте в интернете

Публикации