Словенську церкву та синагогу в Угорщині назвали одними із символів європейської спадщини

04.03.2018 11:23 9

Словенську церкву та синагогу в Угорщині назвали одними із символів європейської спадщини

Європейська комісія присвоїла Знак європейської спадщини (European Heritage Label) селу Шенген у Люксембурзі та ще вісьмом об’єктам, що символізують боротьбу за європейські ідеали, цінності та інтеграцію.

Про це повідомляє Європейська правда з посиланняи на EUobserver.

У четвер Єврокомісія заявила, що Шенген є "синонімом вільного пересування у Європі". У 1985 та 1990 роках у Шенгені були підписані договори, за якими країни-підписанти погодилися поступово скасувати контроль на внутрішніх кордонах.

Знак європейської спадщини було присвоєно і будівлі провінційного уряду в Маастрихті у Нідерландах, де 1992 року було підписано Договір про Європейський Союз.

Інші сім важливих для європейської спадщини об'єктів - музичні об'єкти культурної спадщини Лейпцига (Німеччина), Велика синагога на вулиці Дохань (Угорщина), форт Cadine (Італія), церква Яворца (Словенія), колишній концентраційний табір Нацвейлер-Штрутгоф та пов'язані з ним табори (Франція та Німеччина), Сигітська в’язниця - меморіал жертв комуністичних репресій (Румунія), колишня вугільна шахта Буа-дю-Казьє (Бельгія).

Європейський Союз присвоює Знак європейської спадщини будівлям, документам, музеям, архівам, пам'ятникам та подіям, які вважаються важливими віхами у творенні сучасної Європи.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/70303/

Следующая новость
Предыдущая новость

Лучшие виртуальные развлечения Перевозка грузов в самые короткие сроки Монастир на Франківщині перейшов під юрисдикцію Київського Патріархату Технологическая оснастка по лучшим ценам Высококачественный гемблинг и хорошая прибыль

Публикации