Син проректора Почаївської семінарії відзначився в антиукраїнських акціях та підтримці Шарія

22.07.2019 13:36 0

Син проректора Почаївської семінарії відзначився в антиукраїнських акціях та підтримці Шарія

Син протоєреяУПЦ МП, проректора з виховної роботи Почаївської духовної семінарії Олега Плаксія – Тарасій – гуртує навколо себе прихильників антиукраїнських поглядів, проводить акції та збирає на свою картку гроші на антиукраїнську діяльність. Як повідомляє хмельницький блогер Андрій Попик на своєму Youtube-каналі, Тарасій працює керівником обласної структури Анатолія Шарія у Хмельницькій області.

Нагадаємо: Шарій – відеоблогер, колишній український журналіст з антиукраїнськими поглядами, який постійно веде проросійську пропаганду з дискредитацією України та її символів. У червні 2019 року створив політичну партію, яку намагається провести до нового парламенту на цих виборах. Самому Шарію ЦВК відмовила у реєстрації у кандидати.

Хлопець має дуже цікаву юність. 2015 року він проходив військово-десантну підготовку у релігійній громаді Московського Патріархату у Вінницькій області. Ця громада має власний літак, подарований 2012 року депутатом-регіоналом з Донецька. І батюшка проводить парашутно-десантну підготовку для прихожан МП.

Невідомо, чи служив Тарасій у ЗСУ, але з російською армією мав справу. 17 червня 2017 року – на третьому році війни – Плаксій брав участь у легкоатлетичному забігу у Підмосков’ї, організованому Міністерством оборони РФ.

фініш.png

Подія була присвячена Дню Росії і відбувалась на полігоні “Алабіно”, де розташовані декілька військових частин і найбільша тренувальна база Росії, де в тому числі тренуються бойовики “ДНР” і “ЛНР”.

Плаксій у соцмережі займається антиукраїнською діяльністю. Як повідомляє блогер, ролики на його сторінці містять антиукраїнську пропаганду, насмішки над українськими військовими і заклики до зриву мобілізації.

Ось така людина наголошує блогер, повертається з військового полігону у Росії, осідає на Хмельниччині і починає розбудовувати мережу наївних та “ідейних” прихильників, збираючи з них грошові внески. Про це інформує "Релігійна правда".

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/76586/

Следующая новость
Предыдущая новость

Подборка развивающих игрушек для детей возрастом 1 год Глава УПЦ КП підтримав ініціативу групи депутатів розпочинати робочий день парламенту з молитви Покупка рюкзака в Украине Відкрито запис на курс «Євреї та українці: Тисячоліття співіснування» професора єврейської історії з Чикаго Профессиональный татуаж в Краснодаре

Публикации