Синоптики вже знають, яка погода буде на Різдво

16.11.2018 3:50 3

Синоптики вже знають, яка погода буде на Різдво

На Новорічні та Різдвяні свята українців очікує мороз до 6 градусів з подальшим потеплінням.

Такий прогноз дав народний синоптик Леонід Горбань, зазначивши, що до кінця грудня в Україні збережеться тепла погода з невеликими заморозками, пише Обозреватель.

"Перші дні місяця нас чекає мінусова температура в межах 2-4 градусів, після прийде потепління до +5 градусів тепла. Така температура коливатиметься майже до кінця грудня, з невеликими заморозками. І тільки 28-31 числа повернеться мороз до 6 градусів", - сказав Горбань.

За словами синоптика, в грудні можна очікувати дощі з мокрим снігом, але якраз до Нового року в Україні по-справжньому засніжить.

«1 січня прогнозується мінусова температура до 6 градусів зі снігом. Правда, на православне Різдво, 7 січня, очікується плюсова температура - до 4 градусів, тепло збережеться до середини місяця. Далі буде відбуватися поступове похолодання. Найсильніших морозів варто очікувати з 22 січня - до -25 градусів ", - заявив синоптик.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religious_holidays/73515/

Следующая новость
Предыдущая новость

Угловые кухни: индивидуальное производство мебели под заказ Будівельна компанія «AVILA» Гадания онлайн стали реальностью Аренда светового оборудования для праздников УПЦ угледіла в парламенті ще один "антицерковний законопроект"

Публикации