Синод УПЦ МП провів кадрові ротації та покарав ще 4 священиків за Православну Церкву України

17.12.2018 18:11 0

Синод УПЦ МП провів кадрові ротації та покарав ще 4 священиків за Православну Церкву України

Рішенням Синоду УПЦ МП від 17 грудня Преосвященним Вінницьким і Барським призначено архиєпископа Бородянського Варсонофія.

Єпископом Переяслав-Хмельницьким, вікарієм Київської Митрополії Синод призначив архимандрита Діонісія (Пилипчука), клірика Київської єпархії.

Петропавлівським, вікарієм Дніпропетровської єпархії призначено архимандрита Андрія (Василашка), насельникуа Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Місце наречення і хіротонії архимандрита Андрія (Василашку) в єпископа Синод залишив на розсуд Митрополита Онуфрія.

За участь в Об’єднавчому Соборі та за співслужіння «екзарху» Константинопольського Патріархат у Синод заборонив у священнослужінні кліриків Української Православної Церкви: архимандрита Дорофея (Маркевича), протоєрея Петра Зуєва, протоєрея Богдана Гулямова та протодиякона Ростислава Воробія без права причастя.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/uoc/73953/

Следующая новость
Предыдущая новость

Лучшие наручные часы Очередные попытки правительства Швейцарии взяться за игорный онлайн бизнес Реализация проектов на основе социального бизнеса Зеркало казино Вулкан 777 Тест ДНК по отцовской линии

Публикации