Синод УПЦ МП провів кадрові ротації та покарав ще 4 священиків за Православну Церкву України

17.12.2018 18:11 3

Синод УПЦ МП провів кадрові ротації та покарав ще 4 священиків за Православну Церкву України

Рішенням Синоду УПЦ МП від 17 грудня Преосвященним Вінницьким і Барським призначено архиєпископа Бородянського Варсонофія.

Єпископом Переяслав-Хмельницьким, вікарієм Київської Митрополії Синод призначив архимандрита Діонісія (Пилипчука), клірика Київської єпархії.

Петропавлівським, вікарієм Дніпропетровської єпархії призначено архимандрита Андрія (Василашка), насельникуа Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. Місце наречення і хіротонії архимандрита Андрія (Василашку) в єпископа Синод залишив на розсуд Митрополита Онуфрія.

За участь в Об’єднавчому Соборі та за співслужіння «екзарху» Константинопольського Патріархат у Синод заборонив у священнослужінні кліриків Української Православної Церкви: архимандрита Дорофея (Маркевича), протоєрея Петра Зуєва, протоєрея Богдана Гулямова та протодиякона Ростислава Воробія без права причастя.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/uoc/73953/

Следующая новость
Предыдущая новость

LuckyDuckCasino - онлайн портал с игровыми слотами высоко качества Система онлайн платежей iBox Качественная чистка вашего ПК Видання про священиків з родини Гузарів презентували в Коломиї Как купить кондиционер и не ошибиться с выбором

Публикации