Синод УГКЦ обговорив ефективність служіння монашества, участь мирян у суспільно-політичному житті, статус військового капелана та успіхи церковного пенсійного фонду

07.12.2017 22:45 6

Синод УГКЦ обговорив ефективність служіння монашества, участь мирян у суспільно-політичному житті, статус військового капелана та успіхи церковного пенсійного фонду

Напередодні в цьому ж приміщенні владики мали спільні реколекції для греко-католицьких та римо-католицьких єпископів.
Перед початком синодальних засідань відбувся семінар про монашество УГКЦ, який підготувала та провела Патріарша комісія у справах монашества УГКЦ під проводом голови - владики Михайла (Бубнія), екзарха Одеського.
Головна тема цієї сесії Синоду - «Місія і покликання монашества в нашій Церкві в Україні сьогодні». Головним доповідачем на цю тему був владика Михайло (Бубній). Після заслухання доповідей та предметного обговорення цієї теми отці Синоду прийняли низку синодальних рішень, покликаних підвищити ефективність служіння монашества.
У контексті опрацювання синодальних документів було розглянуто та затверджено Порадник для священиків «Душпастирські відвідини парафіян в час Богоявлення», Душпастирський порадник «Покликання мирян до участі в суспільно-політичному житті країни» та було прийнято в першому читанні з внесеними поправками та доповненнями Програму семінарійного курсу «Сповідництво».
У розділі розгляду інших тем для обговорення було заслухано та схвалено звіт Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ, який представив владика Михайло (Колтун) і отець Любомир Яворськиий та предметно було обговорено питання про статус військового капелана УГКЦ у світлі виконання рішень Синоду єпископів УГКЦ 2017 року.
Синод заслухав та затвердив звіт владики Богдана (Манишина) про діяльність Координаційної ради з питань душпастирства у критичних ситуаціях. Владики поблагословили створення реабілітаційного центру «Преображення».
Члени Синоду заслухали інформацію про місію і діяльність Українського католицького університету, яку подали отець Богдан Прах, ректор УКУ, та отець Юрій Саквук, викладач кафедри богослов’я філософсько-богословського факультету Українського католицького університету.
У розділі економічного блоку питань про діяльність та успіхи Недержавного пенсійного фонду «Покрова» доповіла Олена Сотскова, представниця адміністратора недержавних пенсійних фондів «Всеукраїнський адміністратор пенсійних фондів», який обслуговує НПФ «Покрова».
78 сесію Синоду єпископів УГКЦ вирішено провести в лютому 2018 року.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Лучшие кальяны и аксессуары к ним УГКЦ створить у Коломиї комп’ютерний клас для людей похилого віку Зачем соблюдать пост и почему вообще следует поститься? Модная и оригинальная одежда с принтами Kanye West для повседневной носки Быстрая доставка вкусных роллов и суши

Публикации