Синод УГКЦ затвердив статути вищого суду єпископів, літургійних комісій і працює над кодексом права УГКЦ

11.09.2018 14:13 0

Синод УГКЦ затвердив статути вищого суду єпископів, літургійних комісій і працює над кодексом права УГКЦ

«Владики Синоду мали можливість почути звіт про стан судочинства нашої Церкви, який представив владика Ігор (Возьняк), Генеральний керівник Управління справедливості УГКЦ, Архиєпископ і Митрополит Львівський. Він розповів про ситуацію наших церковних трибуналів, їх стан та потреби на майбутнє. Очевидно, що кожен єпископ мав можливість поставити різні запитання та почути фахові відповіді», — цитує владику Євгена сайт УГКЦ.
Він також розповів, що Синод затвердив статут Вищого трибуналу (суду) Синоду єпископів УГКЦ. «Цей трибунал повинен працювати і вирішувати усі справи, які йому належать. УГКЦ такий трибунал був потрібний», — пояснив владика.
«Цього року нашим Синодом Єпископів було прийнято два статути, які належать до літургійного життя нашої Церкви, — типовий статут єпархіальної літургійної комісії та типовий статут митрополичої літургійної комісії. Ці статути є зразком, щоб люди могли у своїх єпархіях ухвалити їх, або зробити свої. Тоді комісії зможуть належно працювати», — зазначив Митрополит Євген.
Він також розповів, що одна з важливих тем Синоду — це праця і дискусія над партикулярним (своїм помісним) правом УГКЦ. Синод Єпископів УГКЦ раніше створив робочу групу, яка працює над цілісною кодифікацією помісного права УГКЦ.
«Єпископи Синоду мали можливість спостерігати як триває робота над майбутнім Кодексом канонів УГКЦ. Зараз зроблено одну третину праці. Перед нами ще багато роботи, але я сподіваюся, що з 2020 року наша Церква матиме свою нову збірку канонів у формі кодексу, який буде організовувати цілу нашу Церкву. Це амбітне завдання нашої Церкви, але так само, як ми добилися і маємо свій Катехизм та інші законодавчі акти, то сподіваюся, що незабаром ми матимемо свій повний Кодекс канонів нашої Церкви», — сказав владика Євген (Попович).

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Крещенский сочельник Православный сайт со всей необходимой информацией Современные системы видеонаблюдения по разумным ценам Азартные игры и ставки Огромный выбор чехлов для Xiaomi Redmi Note 4 и не только

Публикации