Синод РПЦ розглядає одне питання — «про так званих екзархів Константинопольського Патріарха»

14.09.2018 16:26 0

Синод РПЦ розглядає одне питання — «про так званих екзархів Константинопольського Патріарха»

За станом здоров’я на засіданні не зміг бути присутнім глава УПЦ (МП) митрополит Онуфрій. Був організований сеанс відеозв’язку, у ході якого предстоятель УПЦ (МП) повідомив членам Синоду про стан справ у зв’язку з призначенням в Україні екзархів Константинопольського Патріархату.
«Сьогодні на порядку денному одне питання, пов’язане з реалізацією рішення Константинопольського Патріархату про направлення на Україну так званих екзархів. 8 вересня наш Синод уже зробив заяву в зв’язку з прийняттям Константинопольським Синодом рішення про направлення таких представників, і зараз ми маємо достовірну інформацію про те, що вони прибули на Україну і приступили до роботи», — сказав, відкриваючи засідання, патріарх Кирил.
«Дійсно, обидва так званих екзарха Константинопольського Патріарха прибули в Україну, — підтвердив Блаженніший Митрополит Онуфрій. — Один призначений вести переговорний процес зі стороною так званого патріарха Філарета, інший — зі стороною “митрополита” Макарія, глави “Української автокефальної православної церкви”».

«Ми з ними не зустрічалися і зустрічатися не маємо наміру, тому що вони сюди приїхали без нашого благословення. Як представники канонічної Церкви в Україні ми з ними спілкуватися не будемо, ну, а за тим, як розвиваються події, будемо стежити», — додав, зокрема, митрополит Онуфрій.
На підставі повідомлення глави УПЦ (МП) члени Синоду РПЦ сьогодні ухвалять відповідне рішення.
В якості тимчасового члена від УПЦ (МП) у роботі Синоду РПЦ бере участь митрополит Запорізький і Мелітопольський Лука (Коваленко), який нещодавно називав "сатанинською" ідею Константинополя дарувати автокефалію Українській Церкві, а також переконував, що Константинополь провокує священиків вбивати своїх дружин.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Купить диплом колледжа выгодно Что делать, когда подросток не хочет учиться Вячеслав Моше Кантор – великий человек современности Вулкан - кладезь ярких эмоций и наслаждения Преимущества казино Pin-Up, особенности и варианты игры

Публикации