Синод РПЦ назвав дії Константинополя в Україні «злочинними» і закликав Православні Церкви світу не визнавати ПЦУ

29.12.2018 12:50 0

Синод РПЦ назвав дії Константинополя в Україні «злочинними» і закликав Православні Церкви світу не визнавати ПЦУ

28 грудня 2018 року на засіданні Синоду Російської Православної Церкви відбулося обговорення «важких наслідків антиканонічного і злочинного вторгнення Константинопольського Патріархату на канонічну територію Української Православної Церкви (Журнал № 98)», повідомляє офіційний сайт РПЦ.

Особливо відзначено «неканонічний характер» Об'єднавчого Собору, що відбувся в Києві 15 грудня.

Члени Синоду «засвідчили глибоку заклопотаність у зв'язку зі вступом в силу дискримінаційного Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації», на підставі якого світські політики мають намір домагатися позбавлення Української Православної Церкви її канонічного і законного найменування, і розцінюють це законодавче діяння як грубе порушення принципу невтручання держави у внутрішні справи релігійних громад, закріпленого в Конституції України».

Було відзначено, що цей закон «вступає в протиріччя з основоположними міжнародними документами про захист прав і свобод людини».

Синод прийняв рішення «звернутися до Предстоятелів і Священним Синодів братських Помісних Православних Церков із закликом підтримати митрополита Київського і всієї України Онуфрія, єпископат, духовенство, монахів і вірних чад Української Православної Церкви», а також не визнавати Православну Церкву України.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/moscow_patriarchy/74104/

Следующая новость
Предыдущая новость

Техническое обследование зданий и сооружений Подними сокровища с морских глубин в казино Лавина! Как влияет COVID-19 на курильщиков. Исследование учёных Все для вышивки бисером Аудиозаписи православных проповедей бесплатно онлайн

Публикации