Синод РПЦ звинуватив Україну в «переслідуванні» УПЦ МП і закликав помісні Церкви її підтримати

26.02.2019 19:19 0

Синод Російської Православної Церкви звинуватив владу України в намірі ліквідувати Українську Православну Церкву Московського Патріархату. Про це йдеться в спеціальній заяві, оприлюдненій 26 лютого на офіційному сайті РПЦ.

«Верховною Радою України прийняті і вступили в силу дискримінаційні закони, мета яких - позбавити Українську Православну Церкву її назви і легалізувати практику захоплень її храмів і монастирів. Віруючі канонічної церкви вражені і в інших правах: її духовенство позбавлене можливості повноцінно опікуватися військовослужбовцями, працівниками правоохоронних органів, ув'язнениими. Стає все більш очевидним, що метою представників чинної державної влади є ліквідація Української Православної Церкви [Московського патріархату]», - йдеться в заяві Синоду

РПЦ закликала помісні Церкви підтримати «гнану» УПЦ МП, а світове співтовариство - відреагувати на ситуацію з православними церквами в Україні.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/moscow_patriarchy/74875/

Следующая новость
Предыдущая новость

Красивый книжный переплет с гарантией Как не ошибиться с выбором табака для кальяна Онлайн-еженедельник для всех, кто ищет работу Митрополит Онуфрій видав циркуляр про особливе молитовне правило всім вірянам УПЦ Где заказать дизайн интерьера?

Публикации