Синод ПЦУ утворив Переяславсько-Вишневську єпархію та відкрив новий монастир

05.03.2019 0:18 3

Синод ПЦУ утворив Переяславсько-Вишневську єпархію та відкрив новий монастир

На сьогоднішньому засіданні Синоду єпископи ПЦУ благословили відкриття та реєстрацію Благовіщенського жіночого монастиря за адресою: 49075, м. Дніпро, вул. Рилєєва, 36.

Наступним своїм рішенням Синод затвердив утворення Управління Переяславсько-Вишневської єпархії Православної Церкви України.

Це управління створене для парафій, які зі складу Київської, Білоцерківської, Бориспільської єпархій Української Православної Церкви (в єдності з Московським Патріархатом) добровільно бажають приєднатися до Православної Церкви України. Синод прийняв рішення затвердити Статут цієї єпархії та уповноважити митрополита Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра (Драбинка) на проведення всіх необхідних реєстраційних дій.

Митрополита Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра (Драбинка) призначено керівником Управління Переяславсько-Вишневської єпархії Православної Церкви України.

До наступного засідання Священного Синоду ПЦУ митрополит Драбинко повинен скласти звіт про створення єпархії.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/74954/

Следующая новость
Предыдущая новость

Качественные ремкомплекты тормозного суппорта и колодок для Jaguar XF Написание курсовой и отчету по практике Качественный табак и кальян по доступным ценам Єдиний у світі вишитий іконостас встановили на Тернопільщині УАПЦ продала монастир за 382 тисячі гривень

Публикации