Синод ПЦУ затвердив пожиттєві права почесного патріарха Філарета

05.12.2019 21:38 0

Синод ПЦУ затвердив пожиттєві права почесного патріарха Філарета

На засіданні Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) 5 грудня 2019 року було розглянуте питання щодо положення Почесного Патріарха Філарета і забезпечення умов його життя та діяльності у зв’язку із завершенням процедури ліквідації релігійної організації «Київська Патріархія Української Православної Церкви Київського Патріархату».

Синод ухвалив наступні рішення:

1. Враховуючи минулі особливі заслуги у розбудові Церкви та з метою забезпечення достойного становища Почесного Патріарха Філарета після завершення процедури ліквідації релігійної організації «Київська Патріархія Української Православної Церкви Київського Патріархату» та враховуючи позицію Почесного Патріарха Філарета – утворити релігійну організацію у складі Православної Церкви України у формі місії.

2. Почесний Патріарх Філарет має право для пожиттєвого проживання і використання для своєї діяльності комплексу будівель за адресою місто Київ, вулиця Пушкінська, 36.

3. Почесний Патріарх Філарет має пожиттєве право на звершення богослужінь у Володимирському соборі міста Києва.

4. Пожиттєве матеріальне утримання Почесного Патріарха Філарета і фінансування релігійної організації у формі місії здійснюється за рахунок відрахувань від Володимирського собору міста Києва та добровільних пожертв.

Наголошуємо, що неодноразово поширювані думки, нібито Православна Церква України «бажає викинути Патріарха Філарета на вулицю» — не відповідають дійсності та безпідставно провокують непорозуміння серед віруючих та у громадськості.

Про це інформує Прес-служба Київської Митрополії Української Православної Церкви (ПЦУ).

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/78070/

Следующая новость
Предыдущая новость

Офисная мебель – комплексные решения от компании Григ Украинское онлайн казино Космолот на 3topora.net Тысячи люстр на одном сайте В Киеве реставрируют церковь Спаса на Берестове Греко-католицький священик ініціював клуб любителів-мотоциклістів і став членом Товариства байкерів-священиків Угорщини

Публикации