Сенцова відвідав священик

05.08.2018 20:33 0

Сенцова відвідав священик

Єрей храму Святого Георгія Побідоносця в Лабитнангі Богдан Василюк відвідав виправну колонію, де тримають українського політв’язня Олега Сенцова. Про це повідомляють Факти з посиланням на прес-службу управління ФСВП по округу.

У ФСВП заявляють, що священик був у палаті, де перебуває Сенцов. Він нібито поцікавився здоров’ям українця, на що Олег відповів, що “почувається нормально і перебуває під наглядом медичних працівників”. Скарг на умови утримання він теж не висловив.

У повідомленні скахано, що Ієрей Богдан Василюк запропонував йому поговорити без присутності сторонніх або сповідатися. Сенцов подякував, але відмовився, пояснивши, що допомоги священнослужителя не потребує..

Нагадаємо, український режисер Олег Сенцов, незаконно засуджений у РФ до 20 років колонії, оголосив безстрокове голодування 14 травня. Основна його вимога – звільнити усіх українців-політв’язнів, які перебувають у російських в’язницях.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/international_relations/72094/

Следующая новость
Предыдущая новость

Лучшие подарки для близких Бра, как обязательный осветительный элемент Митрополит Онуфрій відвідав Православну спартакіаду з греко-римської боротьби "Amnesty International" видит "агрессивное наступление" конфессий на парламент Украины Быстрые заработки на азартных играх

Публикации