Семінаристів та членів монаших чинів і згромаджень УГКЦ вчили протидіяти корупції

18.05.2018 12:35 0

Семінаристів та членів монаших чинів і згромаджень УГКЦ вчили протидіяти корупції

В рамках реалізації пасторальної програми з протидії корупції, затвердженої Синодом єпископів Києво-Галицького Архиєпископства УГКЦ, у Львівській духовній семінарії та Василіанському інституті філософсько-богословських студій (м.Брюховичі) були проведені формаційні тренінги для студентів-семінаристів, присвячені розгляду теми корупції та способів її протидії. Про це РІСУ повідомили у Інформаційній службі Центру протидії корупції УГКЦ.

15 травня, у Василіянському інституті, що в Брюховичах, та у Львівській духовній семінарії відбулись формаційні тренінги, які провадив голова Центру протидії корупції УГКЦ Петро Дарморіс. Під час зустрічей було розглянуто різні прояви корупції, де вона «ховається» та за якими механізмами працює в нашому суспільстві. Усі явища учасники розглядали на конкретних прикладах, які трапляються чи можуть трапитися у повсякденному житті.

Особливу увагу під час зустрічі було приділено не лише на практичних моментах їхнього майбутнього душпастирського служіння, але й можливості та засоби для діяльності, які вони можуть практикувати в роботі з молоддю, мирянськими спільнотами та в осередках, де проводять катехизації та здійснюють соціально-душпастирську практику, будучи студентами.

Особливу увагу під час тренінгу було присвячено критеріям оцінки людського вчинку, з допомогою яких дуже просто розрізнити корупцію від НЕкорупції. Ці знання були підкріплені аналізом та оцінкою практичних кейсів.

На завершення тренінгу, усі учасники отримали методичні матеріали та порадник для душпастиря щодо протидії корупції, а також підписали «декларації чесності», зобов’язуючись в своєму житті ніколи не давати та не брати хабарів.

Такі зустрічі проводитимуться надалі в кожній семінарії, єпархії та екзархаті УГКЦ для духовенства та монашества, зосереджуючись на їхньому служінні, а також для мирян з метою заохотити їх до активної позиції не мовчати на гріх корупції, а також активно протидіяти будь-яким його проявам.

Центр протидії корупції УГКЦ створений відповідно до рішення Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ і покликаний реалізовувати пасторальну програму з протидії корупції доручено йому відповідальність за втілення Пасторальної програми і представлення думки УГКЦ громадськості.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/71181/

Следующая новость
Предыдущая новость

Глава УПЦ КП підтримав ініціативу групи депутатів розпочинати робочий день парламенту з молитви Футбольные бутсы Минеральные удобрения для цветоводства и сельского хозяйства Где заказать справку по форме 003 Удивительный мир гемблинга на сайте Азино 777

Публикации