Семінаристи УГКЦ провели бесіду з військовими про шкідливі звички, а священик розповів курсантам про особливості спілкування з дітьми-сиротами

13.11.2017 13:45 15

Семінаристи УГКЦ провели бесіду з військовими про шкідливі звички, а священик розповів курсантам про особливості спілкування з дітьми-сиротами

Семінаристи говорили з військовими про шкідливі звички та боротьбу з ними. У зустрічі взяв участь капелан о. Роман Костробій. Він закликав воїнів до певної призадуми, застанови над власним життям та, здавалося б, малими дрібничками, що ведуть до тяжких гріхів. Опісля була відслужена літургія.
Після завершення літургії семінаристи поділилися порадами та певними побажаннями для військових щодо звичок у повсякденному житті. Також вони говорили про гріхи і таїнство покаяння, наголошуючи на важливості сповіді в житті не тільки духовних осіб, а й кожної людини. Військові, як кажуть брати-капелани, слухали їх із зацікавленням.

Отець Роман Прокопець, голова Центру опіки сиріт Львівської архієпархії УГКЦ, розповів майбутнім офіцерам Збройних сил України -- курсантам Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного -- про душпастирську працю серед дітей-сиріт в інтернатах Львова та області.

Зокрема поділився напрямками праці, яка ведеться серед дітей: паломництва, зустрічі, гуртки, пізнавальні екскурсії, святкування релігійних свят, спортивні дійства.
З 12 листопада 2017 року курсанти активно долучаються до Всеукраїнського дня молитви за дітей-сиріт. Разом із вихованцями інтернатів Львова та області майбутні офіцери поїдуть у духовну мандрівку до с. Крилос, Галицького району Івано-Франківської області. Молоді захисники спільно із дітьми-сиротами молитимуться за літургією, бавитимуться з дітьми в ігри, співатимуть пісні.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Новенький Nissan X-trail Hybrid − лучшее семейное транспортное средство Элитные табаки Танж и Фумари теперь по доступной цене в Royalsmoke! Глава УГКЦ: "Коли переможемо гріх... переможемо несправедливого агресора" Подборка развивающих игрушек для детей возрастом 1 год Мятежный епископ УПЦ был "отравлен и ждал смерти", но "чудом исцелился"

Публикации