Семінаристи УГКЦ передали військовим АТО позашляховик та медикаменти

27.12.2017 19:27 9

Семінаристи УГКЦ передали військовим АТО позашляховик та медикаменти

Місія тривала з 16 по 21 грудня, у ній взяли часть о. Януарій Твердун та четверо семінаристів. Вони особисто доставили авто на передову, організували цілу низку духовних заходів та провідали з подарунками від святого Миколая місцеві школи і дитсадочки.
Автомобіль Suzuki було придбано за кошти, які зібрали українські заробітчани за кордоном. Як розповідає студент Андрій Миколів, воїнам АТО було доставлено понад 300 солодких подарунків, також за старанням україно-британської команди на чолі Жанни Гниденко було привезено 38 комплектів термобілизни і велику кількість медикаментів із Лондона. Завдяки небайдужим людям з Тернополя воїнам подарували необхідний військовий спецодяг і солодощі.
З Лисичанська місіонери поїхали в місто Попасна і на передову зони АТО у районі Новозванівки та Кримського, щоб розділити радість свята і вручити військовим позашляховик.
Також семінаристи їздили до о. Сергія Паламарчука, який є парохом у м. Лисичанську та служить у каплиці Покрови Пресвятої Богородиці. Тут відбулася літургія і свято Миколая. У Лисичанську гості провідали єдину українську школу і дитячий садок. Там роздали подарунки, солодощі та кошти, які виділив владика Василь.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Відомості про релігійну та етнічну приналежність українців як виняток можуть передаватися в Європол Казино, в котором лучшие условия для игры! Букет для невесты заказываем в интернет магазине Приобретение купели для крещения Потрясающие видеослоты от лучших гейм-разработчиков!

Публикации