Секретні документи засвідчили, як Росія впливає на Болгарську Церкву, - Атанас Чобанов

29.01.2019 15:20 3

Серед секретних документів, які виклав у мережу проект DDoSecrets, є ті, які підтверджують, що Росія нагається впливати на Болгарську Православну Церкву. Про це в ефірі Громадського повідомив головний редактор болгарського порталу «Биволь» Атанас Чобанов.

«Там дуже багато інформації, якої ніхто доcі не знаходив у такому впорядкованому форматі: ці зливи були, потім губилися, зникали з мережі, а тепер ми їх знаходимо у великій кількості і в одному місці», — сказав Атанас Чобанов.

«Коли ця інформація буде систематизована, з неї можна буде отримати нові речі, наприклад, ми відразу знайшли про Болгарію ... Як (Росія, ред.) впливає на Болгарську Православну Церкву, щоб до неї зберегли вплив митрополити, які пов'язані з Росією, з РПЦ, а так само інші дані, які пов'язані з політичним життям і так далі. Там цікаву інформацію можна знайти, і не тільки для православних країн, а й для всієї Європи», — наголосив журналіст.

Він також зазначив, що в архіві не зустрічав документів із грифом «Совершенно секретно», тому навряд цей злив може викликати серйозні наслідки для російських чиновників.

Нагадаємо, 26 січня проект Distributed Denial of Secrets (DDoSecrets) опублікував документи з РФ, які отримав шляхом хакерського зламу. Більшість оприлюднених матеріалів пов'язані з агресією Росії на Донбасі, також в них йдеться про контакти між Кремлем та Російською Православною Церквою. Обсяг викладених в мережу матеріалів становить 175 гігабайтів.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/74510/

Следующая новость
Предыдущая новость

Удобные врезные мойки на кухню Во Львове студентов программы по экуменизму обучат менеджменту Реєстраційні документи створеного на материку Духовного управління мусульман Криму відправлені на доопрацювання Утепление фасада дома пенопластовыми листами – самый оптимальный способ Католики Чорткова знайшли покровительку Європи на горищі місцевого храму

Публикации