Світовий конгрес українців подякував Грецькій Церкві за визнання ПЦУ

18.10.2019 4:19 0

Світовий конгрес українців подякував Грецькій Церкві за визнання ПЦУ

Світовий конгрес українців (СКУ) подякував Грецькій Церкві за визнання самостійності Православної Церкви України (ПЦУ). Про це йдеться на сайті СКУ.

«Світовий конгрес українців висловлює щиру вдячність Главі Священного Синоду Церкви Греції Блаженнішому Архиєпископу Афінському і всієї Еллади Єроніму та всім Архиєреям, які на засіданні Собору єрархів підтримали позицію та послідували канонічним та історичним рішенням Вселенського Патріархату визнанням незалежності Православної Церкви України», - йдеться у повідомленні.

Урочисте визнання відбудеться у Салоніках 19 жовтня 2019 року за участю архиєпископа Єроніма та Митрополита Православної Церкви України Епіфанія.

Як повідомлялося, 12 жовтня під час засідання Священного Синоду Грецької Церкви було визнано самостійність Православної Церкви України.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/ukrainians_outside_of_Ukraine/77482/

Следующая новость
Предыдущая новость

Новые схемы лечения вируса гепатита С дают отменные результаты и дарят надежду Алматы – удивительный город контрастов Церкви розпочали благодійні акції для школярів з малозабезпечених родин Дымоходы для разных видов твердотопливных котлов Возможный запрет онлайн Ирландской национальной лотереи

Публикации