«Свідку Єгови» з Данії загрожує в Росії до 10 років за ґратами

02.04.2018 17:53 3

«Свідку Єгови» з Данії загрожує в Росії до 10 років за ґратами

У російському місті Орел 3 квітня розпочнеться судовий процес над 46-річним громадянином Данії, прибічником релігійної організації «Свідки Єгови» Деннісом Крістенсеном, який уже понад 10 місяців утримується від вартою.

Якщо звинувачення Крістенсена полягатимуть в «організації діяльності релігійної організації, яка була оголошена екстремістською», обвинуваченому загрожує до 10 років позбавлення волі, повідомляє Радіо Свобода.

«Російська влада прагне покарати «свідків Єгови» за здійснення ними права на практику своєї релігії», – заявила 2 квітня заступник директора міжнародної правозахисної організації Human Rights Watch у Європі та Центральній Азії Рейчел Денбер. Правозахисники закликають російську владу зняти звинувачення з Крістенсена і покласти край «безжалісним переслідуванням» релігійної групи.

Денніс Крістенсен був затриманий 25 травня 2017 року під час поліцейського рейду на богослужіння єговістів в Орлі.

«Свідків Єгови» влада Росії вже давно розглядає з підозрою через їхні позиції щодо військової служби, голосування та державну владу в цілому.

Свобода віросповідання формально гарантована в Росії, але законодавство розглядає християнство в його православній версії, іслам, юдаїзм та буддизм як чотири традиційні релігії країни, а менші конфесії часто стикаються з дискримінацією.

У квітні 2017 року Верховний суд Росії назвав «Свідків Єгови» екстремістською організацією. Відтоді з’являється все більша кількість повідомлень про адептів цієї релігійної організації, яких влада переслідує.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/70680/

Следующая новость
Предыдущая новость

Большой выбор качественных электрокаминов от мировых производителей Параллельная реальность. Из жизни манекенов Митрополит Онуфрій відвідав Православну спартакіаду з греко-римської боротьби Промышленные фильтры обратного осмоса Возможность получить международное образование

Публикации