Свідки Єгови провели у Полтаві триденний конгрес мовою жестів

22.08.2017 14:49 54

Свідки Єгови провели у Полтаві триденний конгрес мовою жестів

На цю щорічну подію вони запрошували всіх бажаючих, розповсюджуючи друковані запрошення протягом трьох тижнів. Темою конгресу 2017 року був заклик “ Не здавайтеся!”.
Програма складалася з десятків лекцій та повчаючих відеоматеріалів. В них йшла мова, як біблійні поради допомагають зберігати надію тим, хто її втратив під натиском життєвих негараздів. "Прислухаючись до цих порад люди вже зараз можуть бути більш щасливими. А надія на краще майбутнє, про яке йдеться в Священному Письмі, надає наснаги та впевненості в цей неспокійний час," - розповів представник прес-служби Юрій Кірєєв. Велику увагу було приділено тому, як підтримувати тих хто знесилився через вік та хвороби, або пригнічений проблемами.
Свідки Єгови провели у Полтаві триденний конгрес мовою жестів
Окрема частина програми була присвячена тому, як сім'я може залишатись міцною попри вільні норми моралі. Особливо пізнавальним стала серія лекцій та відео, присвячених тому, як світ природи вчить бути стійкими та не здаватися перед обличчям життєвих труднощів.
Програма включала показ трисерійного фільму "Пам'ятайте про Лотову дружину". В його основу покладена історія сучасної християнської сім'ї. Через прагнення до надмірного фінансового благополуччя відносини членів родини та їх духовність ледь не зазнала краху. Але приклад біблійних персонажів – Лота та його дружини – допоміг їм зберегти рівновагу та залишатись щасливими.
Для всіх родин подарунком став випуск нової книги "Повчальні історії з Біблії".
Декілька нечуючих делегатів прийняли на конгресі водне хрещення. Наймолодшою була 19-річна Олена. Її батьки - Свідки Єгови. Вони чують, але вчили мову жестів аби краще розумітися з донькою. Дівчина розповідає, що прийняти водне хрещення - її особисте рішення. "Перед цим я чотири роки вивчала Біблію", - розповіла Олена. "Я багато чому навчилася. Наприклад - просити вибачення та прощати інших. У християнському зборі ми як одна родина. Також я багато дізналася про Бога. Тепер можу сказати, що він мій друг".
Про особливу важливість для глухих людей корисного товариства зазначила Наталя Адамюк, старший науковий співробітник лабораторії жестової мови Інституту спеціальної педагогіки НАПНУ, яка відвідала деякі частини програми. "Для нечуючих людей важливо знайти своє місце", - розповіла експерт.
На 2018 рік в Україні вже заплановані такі самі триденні конгреси жестовою мовою. Організатори анонсували, що тема стосуватиметься мужності перед життєвими викликами.
Слід зазначити, що біблійні матеріали на офіційному сайті Свідків Єгови вже переведені на 92 жестові мови. Минулого року Свідки Єгови отримали нагороду від Національної асоціації перекладачів Колумбії, "за виняткову роботу пов'язану зі створення релігійних матеріалів, та за позитивний вплив на життя людей з вадами слуху в Колумбії".

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Быстрые заработки на азартных играх Как не ошибиться с выбором табака для кальяна Изготовление и установка памятников на могилу в Оренбурге Вас ждут бесплатные игральные аппараты на азартном портале СлотсДок Огромный выбор предложений для вашего отпуска

Публикации