Священнослужителі УПЦ (МП) допомагають вербувати юнаків до лав «ДНР»

07.08.2018 18:15 0

Священнослужителі УПЦ (МП) допомагають вербувати юнаків до лав «ДНР»

Уздовж лінії розмежування на Донбасі представники УПЦ (МП) Донецької та Маріупольської єпархії почали активно пропагувати вірян вступати до лав "ДНР". Про таке повідомив керівник групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук на сторінці у Facebook, пише сайт «5 каналу».

"Періодично проводяться ненав'язливі "роз'яснювальної бесіди" про "неправомерность действий карателей", а саме Збройних сил України, необхідність захищати "молоду республіку" і навислу загрозу над "російською православною вірою", яку хочуть викорінити "бандерівці", – зазначив Тимчук.

Він також уточнив, що для "бесіди" представники УПЦ (МП) обирають чоловіків призовного віку, які придатні до військової служби.

"У процесі спілкування встановлюється їхнє ставлення до української влади і, в разі отримання відповіді про невдоволення нею і так далі, робляться пропозиції з фінансовим інтересом. При цьому, потенційним кандидатам пропонується кілька варіантів діяльності на благо "церкви і "ДНР", – зауважив керівник "Інформаційного спротиву".

За його словами, одна з пропозицій – безпосереднє проходження служби у лавах терористів, а інша – так звана інформаційна допомога, "а саме надання інформації про діяльність та переміщення підрозділів ЗС України та інших силових органів уздовж лінії розмежування".

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/terrorism/72119/

Следующая новость
Предыдущая новость

Смартфоны в СитиКом – большой выбор, доступные цены Тонометры позаботятся о вашем здоровье Капелан УПЦ КП прочитав військовим лекції «Цінність християнського життя» та «Вартість і призначення людини» 434 місіонери-п'ятидесятники з України служать у шести країнах світу Протестанты реализовали в Славянске социально-евангельский проект «Сильное поколение»

Публикации