Священнослужителі Одеси просять мера не допусти проведення гей-параду

07.08.2017 14:31 0

Священнослужителі Одеси просять мера не допусти проведення гей-параду

Керівники та представники одеських християнських Церков звернулися до мера Одеси Геннадія Труханова з проханням не допустити у місті проведення фестиваля квір-культури "Одеса Прайд 2017", анонсованого 8-13 серпня.

"Ми категорично не сприймаємо і не підтримуємо нав'язування фальшивих «цінностей», які під маскою євроінтеграції проштовхуються деякими ЗМІ та громадськими діячами. Яскравим прикладом такого нав'язування є пропаганда сексуальних збочень, яку несе в собі вищевказана акція", — йдеться в документі.

Автори звернення нагадують, що відступництво від Бога завжди викликає глибокі політичні, економічні та соціальні кризи у будь-якій країні.

"Будучи прихильниками традиційних сімейних цінностей, сенс яких у союзі виключно між чоловіком і жінкою, встановленому в Книзі Життя — Біблії, ми глибоко переконані, що:

— подібні заходи стирають чітку грань, встановлену самим Богом, підриваючи основи сім'ї і шлюбу і руйнуючи біблійний інститут сім'ї. «І Бог на Свій образ людину створив, на образ Божий образ сотворив її; чоловіком і жінкою сотворив їх »(Книга Буття 1:27);

— суспільство, що приймає гомосексуалізм, приречене на вимирання;

— гомосексуалізм вбиває справжню любов і породжує ворожнечу;

— веде до неминучої деградації особистості;

— причина багатьох, в тому числі невиліковних хвороб;

— гомосексуалізм — це гріх. «Не лягай з чоловіком, як з жінкою, гидота воно (Книга Левит 18:22).

У зв'язку з вищевикладеними тезами ми вважаємо проведення цієї акції недоречною, такою, що суперечить здоровому глузду, і такою, що порочить репутацію нашого міста", — пишуть керівники та представники одеських Церков.

Священнослужителі Одеси просять мера не допусти проведення гей-парадуСвященнослужителі Одеси просять мера не допусти проведення гей-парадуСвященнослужителі Одеси просять мера не допусти проведення гей-параду

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Окупаційний «голова» Криму привітав кримського митрополита УПЦ з 25-річчям служіння Футбольные бутсы На Івано-Франківщині мешканці за підтримки духовенства протестують проти відкриття наркологічної клініки В Івано-Франківську освятять першу церкву для дітей У Львові вандали знесли голову скульптурної Богородиці

Публикации