Священник УГКЦ отримав почесний релігієзнавчий титул

29.12.2019 2:40 6

Священник УГКЦ отримав почесний релігієзнавчий титул

Вчена рада Відділення релігієзнавства Інституту філософії імені Г.С. Сковороди Національної академії наук України обрала греко-католицького священника, лауреата Премії Президента України для молодих учених, члена правління Української асоціації релігієзнавців, доктора філософських наук, протоієрея Олега Шепетяка почесним науковим співробітником.

Це високе звання присуджується видатним вітчизняним і зарубіжним ученим, які зробили особливий внесок у розвиток релігієзнавства. В минулому цей титул носив ректор Українського Католицького Університету імені святого Климента Папи у Римі, доктор богослов'я, протоєрей Іван Музичка, який помер у 2016 році.

Присудження почесного звання збіглось у часі з виходом другого тому "Історії релігій" отця Олега Шепетяка, першої україномовної тритомної роботи, присвяченої ретельному аналізу релігій світу. Про це інформує Прес-служба Київської архиєпархії УГКЦ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/78355/

Следующая новость
Предыдущая новость

Организация вывоза мусора контейнером Купить розы с доставкой в Санкт-Петербурге Критерии выбора люстр Модули Opencart Плагины Шаблоны для вашего сайта Перший в Україні пам’ятник воїнам Кримського ханства та їх українським союзникам встановлений на Чернігівщині

Публикации