Священик УПЦ (МП) намагався незаконно провезти до Росії 65 тисяч доларів

01.03.2018 17:58 48

Священик УПЦ (МП) намагався незаконно провезти до Росії 65 тисяч доларів

На Сумщині митники разом з працівниками Служби безпеки України у поїзді, який прямував до Росії, затримали священнослужителя УПЦ (МП) із з незадекларованими 65000 доларів.

Правопорушником виявився пасажир вагону, орендованого Києво- Печерською Лаврою, який слідував у складі потягу «Київ - Москва», повідомлєя прес-служба ДФС у Сумській області.

Під час митного оформлення, священику було запропоновано письмово задекларувати валюту, товари та предмети, які він переміщує з собою через митний кордон України. Громадянин вніс до декларації дані про переміщення ручної поклажі та валюти в сумі лише 70 євро.

При подальшому митному контролі, а саме огляді валізи з особистими речами, без ознак приховування, виявлено грошові кошти, загорнуті в чорний пакунок. Загальна сума переміщуваних коштів склала 65000 доларів США, що за курсом НБУ на 28.02.2018 р. становить 52 842 євро.

Відповідно до Глави 2 «Інструкції про переміщення готівки і банківських металів через митний кордон України», затвердженої постановою Правління НБУ від 27.05.2008 року №148, фізична особа має право ввозити на Україну та вивозити за її межі готівку в сумі, що не перевищує в еквіваленті 10000 євро, без письмового декларування до митного органу. Отже, своїми діями чоловік порушив встановлений порядок проходження митного контролю.

За цим фактом головний державний інспектор Сумської митниці ДФС склав протокол про порушення митних правил за ознаками правопорушення, передбаченого ст. 472 Митного кодексу України.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/scandals/70277/

Следующая новость
Предыдущая новость

Во Львове студентов программы по экуменизму обучат менеджменту Тест ДНК по отцовской линии Двухъярусные кровати для детей на любой вкус и бюджет от производителя Вибір стильних чоловічих курток Частный пансионат «Забота о близких»

Публикации