Священик УПЦ КП розповів на католицькій конференції про положення православ'я в правовому полі України

01.12.2017 15:14 9

Священик УПЦ КП розповів на католицькій конференції про положення православ'я в правовому полі України

Захід відбувся в Теологічному Інституті св. Йосифа Більчевського у Брюховичах (Львів). Організаторами конференції виступили: Кафедра Церковного Публічного і Конституційного Права KUL св. Йоана Павла ІІ; Теологічний Інститут св. Йосифа Більчевського у Брюховичах; Орден Братів Менших Конвентуальних (Ordo Fratrum Minorom ConventuaIium).
У своїй доповіді протоієрей Костянтин, зокрема, зазначив, що згідно зі статею 35-ою Конституції України Церква відділена від держави, проте це не виключає її плідної участі в соціальній сфері суспільства; це відкриває нові шляхи пошуку церковно-державних відносин, щоб спільно протистояти викликам сьогодення і убезпечити українське суспільство від загрози бездуховності.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Самые красивые соборы Европы: когда можно будет их посетить 10 простых способов улучшить интерьер квартиры Выбираем спортивную обувь правильно Країна чудових краєвидів, тюльпанів та сирів запрошує вас на навчання Онлайн площадка sevens.igra-slot не позволит заскучать даже требовательному геймеру

Публикации