Священик УПЦ взяв участь у відкритті відділеня гемодіалізу в Енергодарі

09.07.2018 15:36 0

Священик УПЦ взяв участь у відкритті відділеня гемодіалізу в Енергодарі

Зокрема священнослужитель Запорізької єпархії подарував у відділення ікону святителя Луки Кримського і побажав медичному персоналу Божої допомоги молитвами і заступництвом святителя — небесного покровителя хворих і видатного лікаря-хірурга.
Питання відкриття в Енергодарі гемодіалізного відділення не вирішувалося протягом кількох років. 16 років над цим питанням працювала голова благодійного фонду «Віра та життя» Ніна Тихомирова. На сьогоднішній день в місті 16 жителів потребують лікування — і їх кількість постійно зростає.
Після огляду кабінетів та приміщення відділення, представники влади запевнили, що енергодарське відділення гемодіалізу є одним із найкращих в області. Вже з наступного тижня відділення почне приймати пацієнтів, котрі зможуть отримати життєво необхідні медичні послуги у комфортних і сучасних умовах без необхідності їхати до обласного центру.
Гемодіаліз — це один із методів позаниркового очищення крові. Необхідність проведення гемодіалізу встановлюється лікарями в залежності від діагнозу та стану пацієнта. Основними показаннями до проведення гемодіалізу є ниркова недостатність.
Запорізька єпархія УПЦ неодноразово допомагала лікарням області, а також пацієнтам зі складними чи невиліковними хворобами. Зокрема передавала медичне обладнання та кошти, зібрані завдяки благодійному проекту «Любов милосердствує».

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Самое выгодное предложение приобретения сжиженного газа Склады и ангары от ЮгАгроСоюзПром УАПЦ продала монастир за 382 тисячі гривень Как сделать дом уютнее Удобный и практичный встраиваемый холодильник

Публикации