Священик УПЦ взяв участь у відкритті відділеня гемодіалізу в Енергодарі

09.07.2018 15:36 3

Священик УПЦ взяв участь у відкритті відділеня гемодіалізу в Енергодарі

Зокрема священнослужитель Запорізької єпархії подарував у відділення ікону святителя Луки Кримського і побажав медичному персоналу Божої допомоги молитвами і заступництвом святителя — небесного покровителя хворих і видатного лікаря-хірурга.
Питання відкриття в Енергодарі гемодіалізного відділення не вирішувалося протягом кількох років. 16 років над цим питанням працювала голова благодійного фонду «Віра та життя» Ніна Тихомирова. На сьогоднішній день в місті 16 жителів потребують лікування — і їх кількість постійно зростає.
Після огляду кабінетів та приміщення відділення, представники влади запевнили, що енергодарське відділення гемодіалізу є одним із найкращих в області. Вже з наступного тижня відділення почне приймати пацієнтів, котрі зможуть отримати життєво необхідні медичні послуги у комфортних і сучасних умовах без необхідності їхати до обласного центру.
Гемодіаліз — це один із методів позаниркового очищення крові. Необхідність проведення гемодіалізу встановлюється лікарями в залежності від діагнозу та стану пацієнта. Основними показаннями до проведення гемодіалізу є ниркова недостатність.
Запорізька єпархія УПЦ неодноразово допомагала лікарням області, а також пацієнтам зі складними чи невиліковними хворобами. Зокрема передавала медичне обладнання та кошти, зібрані завдяки благодійному проекту «Любов милосердствує».

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Єпископ УПЦ КП передав тренажери в обласний центр реабілітації дітей УПЦ КП презентувало відео «90 псалом - молитва воїна та капелана» Газобетон від компанії BETONERA Еврейская шакшука на завтрак - это то, что от вас точно не будут ждать ваши близкие Скупка и оценка антиквариата

Публикации