Священик УГКЦ вважає, що Польща стає на дорогу війни з Україною

08.11.2017 20:53 3

Священик УГКЦ вважає, що Польща стає на дорогу війни з Україною

"Сучасна стратегія Польщі – повернення східних кресів? Якщо так, то це дорога до війни між Україною і Польщею!", -- пише він.
"Коли б мені хтось ще 10 чи 15 років тому сказав, що в Польщі знову почнуться зневажливо і вороже ставитися до українців, я б ніколи не повірив. Зараз сучасна польська політична еліта, яка знаходиться при владі, відверто пропагує ненависть до України і українців за прикладом Сєнкевіча "Вогнем і мечем". Методом, який все виправдує - "ku pokrzepieniu serc"", -- стверджує священик.
"Очевидно, що метою правлячої політичної еліти є утриматися при владі. Але, вони розбудили вже давно поховану ненависть між українцями і поляками, яка свого часу переросли у сумнозвісні події перед Другою Світовою війною, про яку і згадувати не хочу... Чому це пишу? Тому, що мені є страшенно прикро з цього, бо провів у Польщі 6 прекрасних років студій, пізнав чудових людей, здобув багато друзів. І зараз, таке враження, що все сиплеться, бо побутові настрої у Польщі між українцями і поляками реально змінюються до гіршого, коли взяти пропаганду. Локальні лідери та частина інтелігенції пробують опиратися цьому, проте безуспішно", -- продовжує свою думку ієромонах.
"Страшенно прикро, що ці настрої підтримує немала частина католицького клиру в Польщі. Прошу Господа про просвічення та розум, а сам надіюся, що здоровий глузд та почуття обов'язку перед майбутніми поколінням візьме верх", -- додає священик Юстин.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Депутати пропонують скасувати перереєстрацію релігійних організацій Только наша тонировка авто в Киеве позволит вам кардинально изменить внешний вид вашего автомобиля Сочетание цветов в одежде Где и как можно быстро получить медицинскую справку 026/у? Пасхальное воскресенье. Светлый праздник для всей семьи

Публикации