Священик РПЦ поїде співати «Мурку» у Придністров’я

05.04.2018 14:25 3

Священик РПЦ поїде співати «Мурку» у Придністров’я

Патріарх Кирил (Гундяєв) розпорядився, щоб священик, який виконав “Мурку” в трапезній столичного храму, покинув межі Москви. Про це повідомляє Інтерфакс.

“Про ролик, в якому священик архимандрит Венедикт (Цирковий), виконував пісню ”Мурка “e трапезній одного з московських храмів, повідомлено Святішому Патріарху Кирилу, правлячому єпископу міста Москви. Священикові наказано сьогодні покинути межі Московської єпархії і відбути в Тираспольську єпархію, кліриком якої він є, під архипастирське спостереження правлячого архиєрея”, – повідомив журналістам у середу прес-секретар Патріарха священик Олександр Волков.

Як повідомляла РІСУ, 4 квітня з’явилося відео, записане на камеру мобільного телефону, на якому архиєпископу Тираспольському і Дубосарському Молдавської митрополії РПЦ Савві під час церковного застілля у великій трапезній московського храму заспівав “Мурку” його особистий секретар архимандрит Венедикт (Цирков).

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/moscow_patriarchy/70723/

Следующая новость
Предыдущая новость

Недвижимость в Испании на выгодных условиях Протестанты реализовали в Славянске социально-евангельский проект «Сильное поколение» Глава УПЦ КП підтримав ініціативу групи депутатів розпочинати робочий день парламенту з молитви В Одесі священик УПЦ КП взяв участь у презентації фотовиставки та книги «Якби не війна» Как быстро и выгодно избавиться от отходов

Публикации