Священик-переможець «Голосу країни» радить перенаправити Хелловін у позитивне русло

02.11.2017 1:00 6

Священик-переможець «Голосу країни» радить перенаправити Хелловін у позитивне русло

«Коли народ щось святкує, він переживає і власні традиції. Ми ж переймаємо Хелловін, не розуміючи ані культури, ані традицій, ані темного кольору цього «свята». А якраз до культури свята ставлення має бути найсерйознішим, адже те, що народ святкує – означає, у що саме він вірить і чим живе. Бездумне переймання чужих традицій – це, до того ж, питання хорошого смаку і допитливості: ну, не можна їсти все, що вам хтось кладе до тарілки», — сказав протоієрей Олександр.
«Будь-яке свято повинно мати педагогічний характер. У «святі» ж Хелловіна немає ніякої педагогіки. Воно не несе у собі ніякої моралі, ніякого позитиву, не повчає дітей нічому новому. Ні поживи для ума, ані для серця, ані для душі у ньому немає. З іншого боку, потрібно розуміти, що це комерціалізоване «свято», на якому хтось заробляє гроші. Невдовзі розпочнуться наші традиційні свята – Святого Миколая, Різдво, які несуть у собі добрі побажання. Ми будемо у своїх домівках вітати одне одного подарунками, теплими словами, побажаннями добра і здоров’я одне одному», — нагадав переможець «Голосу країни».
Також протоієрей Олександр Клименко дав поради православним батькам, як реагувати на святкування Хелловіна у школах та дитсадках.
«Ми не повинні боротися із цим «святом» надто відкрито, адже це той випадок, коли з диявола потрібно посміятися. Якщо батьки не в змозі відмінити Хелловін у школі чи дитсадку, можливо, не варто відмовляти своїй дитині у відвідуванні дитячого закладу у цей день. Можна перенаправити це святкування у позитивне русло, замінити його «страшну» суть на добру. Тобто не вдягати дітей у маски «смерті», а вдягнути їх у звичні нашій культурі костюми казкових героїв – білочки, зайчика. І головне, у своїх домівках не культивувати це «свято», а прищеплювати дітям любов до наших традиційних і справжніх свят», — порадив священик.
1 Onufriy [профіль] Вчора, 22:36 Ми не повинні боротися із цим «святом» надто відкрито, адже це той випадок, коли з диявола потрібно посміятися
Цікаве це явище - москпатріархатщина!
Які розсипи! Яка розкіш - оці всі ідейки про конспіративну боротьбу проти духів злоби піднебесних, про сатирично-сміхову методу подолання диявола.
Он Син Людський раніше говорив, що "рід цей виганяється лише постом і молитвою", а тепер воно бач як... request
Тільки з сатирою у святоросичів виходить не дуже переконливо - (натужились осміяти сатану з допомогою перевдягання хлопчиків у зайчиків!).
А от конспірація - оце справді їхнє! Вони уміють боротися не надто відкрито...
Доведено чотирьма роками війни

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Место, где создаются иконы Двухъярусные кровати для детей на любой вкус и бюджет от производителя Сотни видов напольного покрытия от мировых брендов Казино Кинг: видеопокер для широкого круга игроков Выгодные кредиты под залог квартиры

Публикации