Священик з Тернопільщини проводить молитви і благословляє у Instagram

21.02.2018 22:53 12

Священик з Тернопільщини проводить молитви і благословляє у Instagram

Священик УГКЦ Скали-Подільської, що на Тернопільщині, Василь Германюк організовує пряму трансляцію молитов і благословення у соціальній мережі Instagram. Отець виходить в прямий ефір по неділях та святах.

Про це повідомляється на офіційній сторінці Парафії УГКЦ Скали-Подільської у Facebook.

"Якщо молода особа прокидається вранці і першим її кроком є відкриття Інстаграм, щоб глянути хто що там лайкнув і кинув новенького – я пропоную, по совісті, духовну альтернативу – помолитись разом зі мною ранішню молитву у прямій трансляції і згодом в записі на 24 години. Це своєрідна допомога тим, хто прокинувся і забув змовити "Отче наш" і "Богородице Діво", адже одним із найперших ранкових дій має бути подячна молитва", – коментує священик.

У повідомленні зазначається, що таку духовну опіку отець Василь надає "для його сучасних друзів і підписників Інстаграм-каналу".

Водночас він закликає долучатися до молитви усіх охочих.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religious_media_and_Internet/70167/

Следующая новость
Предыдущая новость

Как перевести деньги с epayments на карту приватбанка На берегу Киевского водохранилища пройдет христианский палаточный лагерь Захоплююче казіно Джокер чекає на вас Большой ассортимент семян овощей и всего, что нужно для урожая Диван еврокнижка Меркурий – идеальный вариант для небольшого помещения

Публикации