Священик з Тернопільщини проводить молитви і благословляє у Instagram

21.02.2018 22:53 12

Священик з Тернопільщини проводить молитви і благословляє у Instagram

Священик УГКЦ Скали-Подільської, що на Тернопільщині, Василь Германюк організовує пряму трансляцію молитов і благословення у соціальній мережі Instagram. Отець виходить в прямий ефір по неділях та святах.

Про це повідомляється на офіційній сторінці Парафії УГКЦ Скали-Подільської у Facebook.

"Якщо молода особа прокидається вранці і першим її кроком є відкриття Інстаграм, щоб глянути хто що там лайкнув і кинув новенького – я пропоную, по совісті, духовну альтернативу – помолитись разом зі мною ранішню молитву у прямій трансляції і згодом в записі на 24 години. Це своєрідна допомога тим, хто прокинувся і забув змовити "Отче наш" і "Богородице Діво", адже одним із найперших ранкових дій має бути подячна молитва", – коментує священик.

У повідомленні зазначається, що таку духовну опіку отець Василь надає "для його сучасних друзів і підписників Інстаграм-каналу".

Водночас він закликає долучатися до молитви усіх охочих.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religious_media_and_Internet/70167/

Следующая новость
Предыдущая новость

Самое выгодное предложение приобретения сжиженного газа Волонтери передали Святогірській лаврі 10 тон гуманітарної допомоги для переселенців Соціологи: українці все більше схиляються до створення помісної Церкви В Радомышле готовится международная межконфессиональная конференция по работе с детьми-аутистами На Херсонщине духовенство обвинило главу сельсовета в намерении передать фирме с российскими корнями землю, на которой стоит храм УПЦ КП

Публикации