Священик Георгій Коваленко назвав головну умову канонізації Путіна

10.08.2018 22:45 18

Священик Георгій Коваленко назвав головну умову канонізації Путіна

Під час чату на «Главреді» ректору Відкритого православного університету Святої Софії-Премудрості, православного священика, громадського діяча, філософа, богослова, блогеру, протоєрею Георгію Коваленку поставили цікаве питання.

Один з читачів поцікавився, як можна ставитися до того, що президент РФ Володимир Путін у Росії зарахований до лику святих, пишуться його ікони, які, якщо вірити повідомленням, навіть періодично мироточать (саме перед виборами).

Відповідь була короткою і по суті, повідомляє Вголос.

«Я вперше чую про канонізацію Путіна. Нічого, крім усмішки і бажання поставити діагноз, ця інформація у мене не викликає. Однак мені згадалося визначення з релігієзнавчого словника початку 90-х, над яким ми тоді довго сміялися через кострубатість формулювання. Там у статті про канонізацію йшлося дослівно: «основна умова канонізації — смерть кандидата», – пояснив протоєрей Георгій.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/72169/

Следующая новость
Предыдущая новость

Политеизм как побочный продукт древней глобализации Лечение наркомании - что это такое? Сайт с лучшими бесплатными видеослотами Азартные игры и ставки Большой выбор качественных электрокаминов от мировых производителей

Публикации