Священику УГКЦ з Донецька терміново потрібна допомога на операцію

21.11.2018 3:49 6

Священику УГКЦ з Донецька терміново потрібна допомога на операцію

Священик УГКЦ із Донецька, який живе у Львові, отець Тихон Сергій Кульбака потребує заміни кульшового суглоба. На цю операцію необхідно 7,4 тис. доларів.

За його словами, це уже четверта операція за рік. Із 5 грудня отець лежатиме у стаціонарі в Чернівцях, а на 6 грудня запланована операція.

«Намагався відтермінувати цей процес, але тягнути далі нема куди. Дозу знеболюючих доводиться збільшувати для того, щоб більш-менш комфортно рухатися, а це (збільшення дози) є дуже не добре. Дізнався про цю проблему тільки на початку липня, для мене це був шок і повна несподіванка. Сподівався, що після операції у Таллінні 15 травня, всі мої медичні поневіряння припиняться і я буду активно відновлювати своє життя», – написав на своїй сторінці у Facebook отець Тихон Сергій Кульбака.

Із 7,4 тис. доларів необхідних, силами прихожан вдалось зібрати 700 доларів. Тож священик просить усіх небайдужих допомогти зібрати решту коштів, аби вчасно зробити операцію.

Реквізити картки

5168742717081669 (Кульбака Сергій )

До уваги львів’ян: У неділю, 2 грудня, кошти збиратимуть у церквах Святого Йосафата та Блаженного Миколая Чарнецького.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/73591/

Следующая новость
Предыдущая новость

Великолепный каталог продукции для детей и их мам Выбираем качественные часы - Rolex Daytona Игумен УПЦ примет участие в вечере смеха Диагностика состояния зубов – первый этап, который необходимо пройти перед началом лечения Протестанты готовят в Киеве грандиозный Праздник благодарения

Публикации