Священики Харківського екзархату УГКЦ вчилися протидіяти корупції на локальному рівні

09.06.2018 10:36 3

Священики Харківського екзархату УГКЦ  вчилися протидіяти корупції на локальному рівні

У м. Харків 5 червня відбувся черговий формаційний тренінг для священиків УГКЦ на тему «Подолання моральної недуги корупції». Для священнослужителів було проведено три тематичні лекції та воркшопи.

За повідомленням Інформаційної служби Центру протидії корупції УГКЦ, у часі тренінгу Петро Дарморіс, лектор та голова Центру протидії корупції УГКЦ, разом зі священиками аналізували різні прояви корупції в усіх сферах суспільного життя. Окрему частину тренінгу було присвячено розгляду та застосуванню критеріїв моральної оцінки людського вчинку, де на конкретних прикладах учасники практикувались відрізняти корупційну діяльність від НЕкорупціїної.

Під час завершального блоку тренінгу - роль та завдання душпастирів у протидії гріхові корупції - разом з духовенством екзархату зосередились на практичних порадах для сповідників та проповідників щодо уділення Таїнства Покаяння та виголошення проповідей. В часі спільної роботи в групах та обговореннях учасники тренінгу генерували ідеї для втілення на своїх парафіях та душпастирських осередках щодо поширення інформації про згубні наслідки корупції та активізації вірних до протидії цьому суспільному лиху.

В результаті було сформовано серію ініціатив, проектів, заходів та акцій щодо поширення інформації по цій темі, які орієнтовані на довготривалий позитивний суспільний вплив.

Такі зустрічі проводитимуться надалі в кожній семінарії, єпархії та екзархаті УГКЦ для духовенства та монашества, зосереджуючись на їхньому служінні, а також для мирян з метою заохотити їх до активної позиції не мовчати на гріх корупції, а також активно протидіяти будь-яким його проявам.

Нагадаємо, Центр протидії корупції УГКЦ створений відповідно до рішення Синоду єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ і покликаний реалізовувати пасторальну програму з протидії корупції. Він несе відповідальність за втілення Пасторальної програми і представлення думки УГКЦ громадськості.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/71396/

Следующая новость
Предыдущая новость

Виробник «Valeotrikotage» ознайомить вас з чотирма перевагами дитячого трикотажу Материнские платы: новые или б/у? Подари себе счастье Большой выбор кровельных материалов на www.кровельные-материалы.in.ua Казино Cosmolot множество игр и отличные бонусные предложения

Публикации