Священики УПЦ МП і «тітушки» з бійкою зірвали збори з приводу переходу в ПЦУ на Вінничині

24.01.2019 16:08 3

Священики УПЦ МП і «тітушки» з бійкою зірвали збори з приводу переходу в ПЦУ на Вінничині

У селі Писарівка Вінницької області 23 січня священики УПЦ МП разом з чоловіками спортивної статури зірвали збори парафіян, на яких обговорювалося питання переходу в ПЦУ.

«Гості» в рясах і цивільному заявилися в сільський клуб, де зібралося понад 125 парафіян. Їх намагався не пустити сільський голова Дмитро Науменко, пояснивши, що на зборах можуть бути присутніми тільки місцеві. В результаті чоловіки влаштували бійку, в ході якої постраждав Науменко та дільничний інспектор, - передає Inforesist.

Після цього «гості» захопили приміщення клубу, поки селяни не відмовилися від проведення зборів.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/74454/

Почему принтер плохо печатает после заправки картриджа? Aviator oyununun aldadılması mümkündürmü? Dürüst təhlil və faktlar Запчасти для мотоблоков: секреты долговечной работы Aviator ойынында тәуекелдерді азайтып, пайдаңызды қалай арттыруға болады? Похоронное агентство "Траур": Полный комплекс ритуальных услуг по европейским стандартам

Публикации