Священики УПЦ МП побили сільського голову і поліцейського

25.01.2019 12:18 3

Священики УПЦ МП побили сільського голову і поліцейського

У селі Писарівка, що на Вінничині, священики УПЦ (МП) разом із "групою підтримки" зірвали збори і побили сільського голову і дільничного. Про це повідомляє РБК-Україна.

З початком січня майже на кожні сільські збори, де місцева громада, повинна вирішити для себе важливе "церковне" питання, приїжджає група зі священиками Московського Патріархату та "спортсменами". Не стала винятком і Писарівка, яка розташована під Вінницею. Відомо, що на такий захід МП збирає людей заздалегідь.

"На збори в сільський клуб прийшло понад 125 селян. Ми запросили місцевого батюшку з трьома людьми з його оточення. Отця Сергія ми давно знаємо. Хотіли почути його думку щодо приєднання до ПЦУ або неприєднання. Але в село з'їхалися невідомі нам люди в рясах і цивільному одязі. Приблизно 62 "гостя". Деякі говорили на жаргоні. Саме вони зірвали збори", - розповідає сільський голова Дмитро Науменко.

Він спочатку пояснив незнайомим людям, що на зборах можуть бути присутніми тільки місцеві, а потім спробував зупинити натовп міцних чоловіків. В результаті "гості" в рясах і цивільному застосували силу. Науменко двічі вдарили по обличчю. Коли на допомогу сільському голові прийшов місцевий дільничний інспектор, то і він отримав кілька ударів. Також з правозахисника зірвали поліцейський значок.

"Нам президент обіцяв вільне вираження бажання, але московські "бабуїни" влаштували бійку, а потім все ж захопили приміщення клубу, поки ми не відмовилися від проведення зборів. Заяву в поліцію я не писав. Слухайте, мені 35 років. Я не хочу скаржитися", - пояснив Науменко.

Але "гості" вчинили хитріше. Один з священиків викликав поліцію, надав роз'яснення щодо того, що його не пустили в храм і тріпали. Тому складено протокол за фактом дрібного хуліганства.

Науменко повідомив, що заяву в поліцію подавати не буде, а збори разом з селянами вони проведуть наступного тижня.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/scandals/74465/

Следующая новость
Предыдущая новость

Igra-Slot - сайт, где осуществляются желания при игре в бесплатные видеослоты Комфорт і затишок – і опалення, і кондиціонер Подтяжка лица для возвращения вашей молодости Переваги курортного селища Памятники любой сложности и цены

Публикации