Священики УПЦ (МП) в Кадіївці благословили полк “козаків ЛНР” на війну з Україною

20.10.2017 17:54 6

Священики УПЦ (МП) в Кадіївці благословили полк “козаків ЛНР” на війну з Україною

Священики УПЦ (Московського Патріархату) в місті Кадіївка (колишній Стаханов) на Луганщині благословили на війну проти України більш як 140 бойовиків так званого “6-го гвардійського окремого мотострілецького козачого полку” 2-го армійського корпусу “ЛНР”.

Про це повідомляє Новинарня з посиланням на сайт бойовиків.

Подія сталася на Покрову, 14 жовтня, в храмі святого великомученика і цілителя Пантелеймона, передають сепаратистські ЗМІ.

Священики УПЦ (МП), які благословили бойовиків НЗФ – протоєрей Сергій Варнавський та протоєрей Іоан Реденко.

Очолив” торжества” командир полку Володимир Полуполтінних.

Після урочистого проголошення “козачої присяги 1918 року” рядові, сержанти і офіцери зі складу НЗФ “ЛНР” приклалися в храмі до Євангелія, хрестів і святкових ікон. Потім, підійшовши до прапорів і сівши на коліно, цілували шашку і полковий прапор з георгіївською стрічкою.

“У напутній проповіді отець Сергій пояснив, що Луганська земля перебуває під покровом Божої Матері, як і сам полк, в який вона явилася в 2014 році ще при першому командирі Дрьомову П. Л. через свій образ “Ікону Богородиці Луганської”.

Священнослужитель УПЦ (МП) побажав усім захисникам кріпості духу, вірності обов’язку та слову, а також перемоги над супостатами, зрадниками Віри Православної, вбивцями мирного населення і руйнівниками російського Донбасу”.

Прес-секретар голови Верховної Ради України, громадський активіст Андрій Ковальов, реагуючи на події, закликав очільників Московського патріархату в Україні заборонити служіння двом “терористам у рясах”, а СБУ – оголосити отців Сергія Варнавського та Іоана Реденка в розшук.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/terrorism/68678/

Следующая новость
Предыдущая новость

24 Вулкан зеркало Еладська та Українська Церкви влаштували відпочинок дітям із зони АТО Онлайн ставки на футбол Модули Opencart Плагины Шаблоны для вашего сайта Огромный выбор рюкзаков для украинцев

Публикации