Священики ПЦУ у складі Вселенського Патріархату служитимуть українцям за кордоном, – Епіфаній

13.05.2019 13:19 3

Священики ПЦУ у складі Вселенського Патріархату служитимуть українцям за кордоном, – Епіфаній

Українські священики і надалі будуть обслуговувати духовні потреби українців за кордоном. Вони будуть це робити у складі Константинопольського Патріархату, але підтримувати духовний зв’язок з Українською Помісною Православною Церквою. Про це Митрополит Епіфаній сказав телеканалу "Еспресо".

"За нормами Томосу ми як Українська Православна Церква не маємо права мати парафії та єпархії в діаспорі за кордоном. Це право належить Вселенському Патріарху. Тобто, православні українські священики мають право обслуговувати духовні потреби українців за кордоном, але вони повинні перебувати у складі Вселенського Патріархату. Зараз ми вирішуємо це питання стосовно парафій, які були до цього часу в Київському Патріархаті. Це стосується Європи, Америки. Зараз вже багато парафій, які були створені в той час, доєднуються до складу Константинопольського Патріархату. І українські священики і надалі будуть обслуговувати духовні потреби українців за кордоном. Вони будуть у складі Константинопольського Патріархату, але підтримувати духовний зв’язок з Українською Помісною Православною Церквою. І поступово ми вирішимо всі ці питання, бо на це потрібен час. Ми ведемо перемовини з Вселенським Патріархом, архиєреї на місцях спілкуються з українськими громадами", - повідомив Митрополит.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/75763/

Следующая новость
Предыдущая новость

Где купить складское оборудование? Анонимная помощь от зависимостей Оригинальные игровые машины для тех, кто любит побеждать На чем зарабатывают букмекеры? Депутати пропонують скасувати перереєстрацію релігійних організацій

Публикации