Священики ПЦУ у складі Вселенського Патріархату служитимуть українцям за кордоном, – Епіфаній

13.05.2019 13:19 3

Священики ПЦУ у складі Вселенського Патріархату служитимуть українцям за кордоном, – Епіфаній

Українські священики і надалі будуть обслуговувати духовні потреби українців за кордоном. Вони будуть це робити у складі Константинопольського Патріархату, але підтримувати духовний зв’язок з Українською Помісною Православною Церквою. Про це Митрополит Епіфаній сказав телеканалу "Еспресо".

"За нормами Томосу ми як Українська Православна Церква не маємо права мати парафії та єпархії в діаспорі за кордоном. Це право належить Вселенському Патріарху. Тобто, православні українські священики мають право обслуговувати духовні потреби українців за кордоном, але вони повинні перебувати у складі Вселенського Патріархату. Зараз ми вирішуємо це питання стосовно парафій, які були до цього часу в Київському Патріархаті. Це стосується Європи, Америки. Зараз вже багато парафій, які були створені в той час, доєднуються до складу Константинопольського Патріархату. І українські священики і надалі будуть обслуговувати духовні потреби українців за кордоном. Вони будуть у складі Константинопольського Патріархату, але підтримувати духовний зв’язок з Українською Помісною Православною Церквою. І поступово ми вирішимо всі ці питання, бо на це потрібен час. Ми ведемо перемовини з Вселенським Патріархом, архиєреї на місцях спілкуються з українськими громадами", - повідомив Митрополит.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/75763/

Следующая новость
Предыдущая новость

Самые разнообразные игровые аппараты Где купить диплом техникума или ВУЗа Удобная и надежная тепловая пушка Юридические услуги на дому Митрополит Павел просит у Президента защиты от журналистов и политиков

Публикации