Священики привезли "заїжджих" вірян, щоб зірвати голосування за перехід до ПЦУ

14.01.2019 15:04 0

Священики привезли

На Вінниччині священики російської Церкви в Україні завадили жителям села Лукашівка провести збори громади, привізши на них "заїжджих" парафіян з інших сіл.

На віче люди мали вирішити, до якої з парафій приєднається їхня церква. До клубу села прихильники російської Церкви в Україні привезли "заїжджих" парафіян, які сваркою зірвали голосування. Напередодні там селяни висловили недовіру місцевому священику за його небажання приєднуватись до Помісної Церкви і заблокували двері храму, про це повідомляє Gazeta ua з посиланням на "ТСН.Ранок".

Представники РПЦ в Україні приїхали підтримати місцевого отця Федора, який не бажає приєднуватися до Української Помісної Церкви.

"Як Господь благословить, так і буде. Чи ухвалить громада рішення голосувати чи не ухвалить", - розповідає він.

У будинку культури були присутні прихильники двох церков. Деякі не приховували, що приїхали з інших сіл.

Настоятель церкви від РПЦ в Україні проти лічильної комісії. Пропонує голосувати руками.

"Ви бачили скільки людей підняли руку, щоб наша церква під головуванням Онуфрія існувала у нашому селі?" - риторично запитує отець Федір після голосування.

На цьому збори закривають. Настоятель оголошує, що громада залишається Російською Православною Церквою в Україні. Сільська молодь не приховує емоцій.

"Тут більшість людей була, які не проживають в Лукашівці, які приїхали, ми вперше їх бачимо. Збори, я вважаю, нелегітимні", - зазначає мешканка Лукашівки Сніжана Медяна.

Зрештою жителі Лукашівки, що залишилися після зборів, уже під протокол голосують за приєднання до Української Помісної Церкви.

"До цього зборів не було, створили балаган, щоб зірвати збори. Всі рішення передадуться до обласної адміністрації у відділ у справах релігій", - розповідає секретар Вінницької єпархії Православної Церкви України Владислав Демченко.

Обидві сторони вже заявили, що просто так церкву та майно в ній віддавати не збираються. Тож відразу в двох парафіях почали готуватися до судових процесів.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/74296/

Следующая новость
Предыдущая новость

Синод УПЦ знов перейнявся біометричними паспортами і розглянув конфлікт в єпархії Лечебный массаж Киев левый берег Авиабилет может быть не таким, уж дорогим, как вы думаете Горящие туры из Днепропетровска Что подарить парню к празднику

Публикации