Священика УПЦ нагороджено відзнакою Президента України за окормлення військових у зоні бойових дій

16.08.2017 16:01 6

Священика УПЦ нагороджено відзнакою Президента України за окормлення військових у зоні бойових дій

13 серпня 2017 року в Навчальному центрі Держприкордонслужби, що розташований у передмісті Черкас Оршанці під час урочистої церемонії складання військової присяги на вірність українському народові присягнуло понад 150 прикордонників. У заході взяли участь директор Департаменту персоналу Адміністрації Держприкордонслужби України Сергій Сердюк, начальник управління кадрового менеджменту Департаменту персоналу Адміністрації Держприкордонслужби України Микола Маланчій, керівництво Черкаської області та міста Черкаси, партнери проекту, рідні та близькі прикордонників.
Отець Євген Буркацький опікується духовним життям курсантів цього Навчального центру, за узгодженням з військовим керівництвом звершує тут регулярні богослужіння, а також виїжджає з молитовною та гуманітарною підтримкою на схід держави як священик-волонтер.
У Черкаській єпархії активною волонтерською діяльністю займається чимало парафіяльних священиків. Серед них – протоієрей Миколай Середич (м. Сміла), протоієрей Михайло Негер та протоієрей Богдан Жигало (Городищенське благочиння), архімандрит Лукіан (смт. Драбів) та інші.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Новые игровые машины в знаменитом клубе Вулкан Церкви розпочали благодійні акції для школярів з малозабезпечених родин УПЦ КП звітувала про переговори з Константинополем щодо автокефалії Новые схемы лечения вируса гепатита С дают отменные результаты и дарят надежду Недвижимость в Испании на выгодных условиях

Публикации