Священика УПЦ (МП) вигнали з Церкви через пости “майданівського характеру”

11.07.2018 18:26 15

Священика УПЦ (МП) вигнали з Церкви через пости “майданівського характеру”

Священика УПЦ (МП) Олега Горбовського заборонили у служінні. Як йдеться у дописі отця у мережі Facebook, причиною, в тому числі, послужили “пости, які носять “майданівський характер”, інформує «Релігійна правда».

Якщо переглянути сторінку отця Олега у вищезгаданій соцмережі , можна зробити висновок, що священик є прихильником ідеї створення в Україні Єдиної Помісної Церкви.

“Всім дякую за молитви! Сьогодні відбулися в терміновому порядку парафіяльні збори при головуванні митр. Августина (Білоцерківська єпархія УПЦ), де було вирішено заборонити мене в служінні, – пише священик. – Запропонували перейти служити в інший храм і при відмові, через невиконання ставленицької присяги, мене заборонили в служінні… Голова адміністративної служби прот. Валерій Яблонський зайшов на мою ФБ-сторінку на зборах і виказав думку, що мої пости носять “майданівський характер”… Наразі прошу Ваших святих молитов за мене, перебуваю в пошуках роботи!”

Нещодавно Запорізька єпархія УПЦ МП позбавила парафії священика Ігоря Савву через проукраїнську позицію. За словами вірян, отець Ігор, зокрема, молився за перемогу ЗСУ та відмовлявся згадувати у Богослужіннях Російського Патріарха Кирила.

На Синоді у травні єпископат УПЦ (МП) попередив митрополита Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра (Драбинка), що застосують до нього покарання дисциплінарно-канонічного характеру, якщо він не утримається від публічних виступів. Владика один з небагатьох архиєреїв Московського Патріархату, хто підтримує створення Єдиної Помісної Церкви і сказав про це публічно.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/71784/

Следующая новость
Предыдущая новость

Оригинальные изделия Adidas Чем онлайн слоты Gaminator покорили сердца многомиллионной аудитории игроков? Духовенство УПЦ взяло участь у святкуванні дня слідчих органів РФ у Сімферополі Глава пресс-службы УПЦ: «Предательство Порошенко было наиболее болезненным» Инвестиции в развитие гостиничного бизнеса Беларуси

Публикации