Священика УГКЦ відзначено дипломом Асоціації благодійників України

21.11.2017 16:07 3

Священика УГКЦ відзначено дипломом Асоціації благодійників України

Великий Бал благодійників у Житомирі проходить вже четвертий рік поспіль. На захід були запрошені представники влади та бізнесу, релігійні і громадські діячі, представники благодійних фондів, артисти української естради.
“Мета акції - подякувати людям доброї волі за їх добрі справи та за допомогою спільних зусиль об'єднатись навколо подолання бідності в Україні. А також — відзначити найкращих благодійників Житомира та України”, - розповів співорганізатор заходу, голова дитячої громадської організації “Все робимо самі” Богдан Купчинський.
Більшість учасників були нагороджені грамотами, медалями, орденами, подяками, а також званнями.
Зокрема, дипломом від Асоціації благодійників України було нагороджено протоієрея Віталія Сидорука, протопресвітера Житомирського, пароха парафії Святого Василія Великого УГКЦ міста Житомира, адміністратора парафії Святої Трійці міста Радомишль.
Цього року в Житомирі, Радомишлі, Малині та навколишніх селах за підтримки БФ «Карітас-Київ», за сприяння синкела у справах соціального служіння Київської архієпархії протоієрея Романа Сиротича, а також силами парафії Святого Василія Великого міста Житомира було проведено більше ніж десять благодійних акцій, якими було охоплено близько п’ятисот потребуючих людей.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Печное отопление для дома или дачи Блюда грузинской кухни с доставкой на дом в Харькове Відомості про релігійну та етнічну приналежність українців як виняток можуть передаватися в Європол Футбольна команда "Архангели" стала у Хмельницькому чемпіоном римо-католицької єпархії Реализация проектов на основе социального бизнеса

Публикации