Свята Софія у Стамбулі заговорила українською

08.04.2019 19:29 3

Свята Софія у Стамбулі заговорила українською

Історію музею Святої Софії у турецькій столиці Стамбулі тепер можна почути й українською мовою. Про це повідомляється на сторінці Генконсульства у Facebook.

Вони спільно з посольством та волонтерами "Гід-юа" створили переклад аудіо-екскурсій Святою Софією, і тепер керівництво музею включило його до переліку мов, якими звучать аудіо-екскурсії у Святій Софії. Про це інформує 24 канал.

Свята Софія (Ayasofya Müzesi) у Стамбулі говорить українською. Перевірено Генеральним консулом України в Стамбулі Олександром Гаманом та працівниками Генконсульства, – йдеться у повідомленні.

Нагадується, що робота зі створення українського аудіогіда розпочалася більше півроку тому. У Генконсульстві висловили подяку турецьким колегам та волонтерам, які підтримали цю ідею і допомогли зробити Стамбул ще цікавішим для україномовних туристів.

Обіцяємо не зупинятися на цьому, працюємо над тим, щоб української мови в Туреччині і, зокрема в туристичному Стамбулі, було більше, – додали у Генконсульстві.

Раніше дипломатам в Туреччині вдалося домогтися, щоби зі згадок про Роксолану прибрали, що вона мала російське походження. Нині туристи бачать, що відома дружина султана та меценат, народилася в Українському місті Рогатин на Івано-Франківщині.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/constantinople_patriarchy/75356/

Следующая новость
Предыдущая новость

Тренды из девяностых - поясные сумки Доставка цветов курьеров в Химки: красивые букеты по лучшим ценам Что нужно сделать перед началом новых отношений Запчасти для автомобилей Рено Кенго по интернету Спілка християнських письменників України заснувала християнську літературну премію

Публикации