СБУ схопила бандитів, які трощили польські та єврейські культурно-релігійні об'єкти на замовлення російських спецслужб

22.03.2018 16:04 6

СБУ схопила бандитів, які трощили польські та єврейські культурно-релігійні об'єкти на замовлення російських спецслужб

Правоохоронці викрили у Чернігові злочинне угрупування, яке на замовлення російських спецслужб здійснювало злочини, спрямовані на розпалювання міжнаціональної ворожнечі.

Про це повідомляє Еспресо з посиланням на прес-центр Служби безпеки України.

З'ясувалися, що зловмисники причетні до низки актів вандалізму щодо об’єктів польської та єврейської культурно-релігійної спадщини на території Сумщини та Волині.

Зокрема у ніч з 25 на 26 грудня 2017 року у волинському селі Мельники зловмисники обмалювали та розбили хрести братської могили польських прикордонників, які загинули у вересні 1939 року в боях з червоною армією.

А у ніч з 29 на 30 грудня 2017 року вандали нанесли антисемітський напис на будівлі юдейської громади "Єврейський дім" у Сумах.

"Під час обшуків у помешканнях фігурантів справи правоохоронці вилучили вісім тротилових шашок, п’ять гранат РГД-5, холодну зброю, антиукраїнську символіку та інші матеріали, які підтверджують їх протиправну діяльність", - підсумували у СБУ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/scandals/70550/

Следующая новость
Предыдущая новость

Фонд “Папа для України” надав 500 тисяч євро на проекти відбудови Донбасу та соціального захисту переселенців Рулонные шторы День-Ночь- практичный и удобный атрибут комфорта Подарили цветы в коробке, а вы не знаете, что с ними делать, тогда мы вам расскажем Селяни за власний кошт ремонтують унікальну церкву Чернігівщини Полезные советы по дому, саду и даже интернету всегда под рукой

Публикации