СБУ схопила бандитів, які трощили польські та єврейські культурно-релігійні об'єкти на замовлення російських спецслужб

22.03.2018 16:04 9

СБУ схопила бандитів, які трощили польські та єврейські культурно-релігійні об'єкти на замовлення російських спецслужб

Правоохоронці викрили у Чернігові злочинне угрупування, яке на замовлення російських спецслужб здійснювало злочини, спрямовані на розпалювання міжнаціональної ворожнечі.

Про це повідомляє Еспресо з посиланням на прес-центр Служби безпеки України.

З'ясувалися, що зловмисники причетні до низки актів вандалізму щодо об’єктів польської та єврейської культурно-релігійної спадщини на території Сумщини та Волині.

Зокрема у ніч з 25 на 26 грудня 2017 року у волинському селі Мельники зловмисники обмалювали та розбили хрести братської могили польських прикордонників, які загинули у вересні 1939 року в боях з червоною армією.

А у ніч з 29 на 30 грудня 2017 року вандали нанесли антисемітський напис на будівлі юдейської громади "Єврейський дім" у Сумах.

"Під час обшуків у помешканнях фігурантів справи правоохоронці вилучили вісім тротилових шашок, п’ять гранат РГД-5, холодну зброю, антиукраїнську символіку та інші матеріали, які підтверджують їх протиправну діяльність", - підсумували у СБУ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/scandals/70550/

Следующая новость
Предыдущая новость

Мебель для кабинета по выгодным ценам Как освоиться иностранцу в Украине? Туристические коврики разных видов и цветов Утепление фасадов по доступным ценам и качественно У парафії УАПЦ на Львівщині одразу 60 дітей приступили до першої сповіді

Публикации