СБУ провела обшуки в охоронній фірмі УПЦ МП

27.02.2019 15:24 3

СБУ провела обшуки в охоронній фірмі УПЦ МП

Служба безпеки України від 26 лютого провела обшуки у групи охоронних фірм "Стелс". Її співзасновником є священнослужитель УПЦ МП В'ячеслав Павлів.

Про це йдеться на сайті СБУ, повідомляє LB ua.

Силовики встановили, що охоронні структури священика УПЦ МП ухилилися від сплати податків на суму понад 9 млн гривень (ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу). За результатами проведених процесуальних дій правоохоронці отримали документальні матеріали, що свідчать про це.

Окрім цього, під час обшуків знайшли літературу антиукраїнського змісту, яка закликає до міжрелігійної ворожнечі, вогнепальну зброю та боєприпаси. Також встановлено зв'язок власника фірми з російськими парамілітарними структурами.

Видання "Капітал" із посиланням на голову юридичного відділу УПЦ МП Олександра Бахова пише, що "Стелс" бере участь в охороні храмів Московського Патріархату, церковних заходів, хресних ходів.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/scandals/74883/

Следующая новость
Предыдущая новость

Тест ДНК по отцовской линии Как получить живые просмотры на Ютубканале Чудотворная икона в помощь от пагубной зависимости Конструкция арочного металлодетектора Як правильно вибирати ляльку?

Публикации