Саєнтологи Києва відзначили день народження свого засновника

20.03.2018 13:43 0

Саєнтологи Києва відзначили день народження свого засновника

Прихожани мали змогу поспілкуватися, привітати один одного, розповісти про успіхи і побачитися зі служителями Церкви.
В програмі був показ фільму, запис великого свята з Лос-Анджеліса, де його відмічали у материнській Церкві Саєнтології (була визнана релігією і зареєстрована як Церков у 1954 році) і розповідали про новини саєнтології. Найбільша новина – це запуск каналу віщання – що стартував 13 березня на честь дня народження Хаббарда.
В Україні вже багато людей скачали цифровий додаток і можуть дивитися канал на мобільних пристроях з субтитрами – транслюються не проповіді, а передачі, які показують саєнтологію зсередини, а також її соціальні проекти.
У фільмі також були показані інтерв’ю з тими, хто знав особисто і працював з Хаббардом. Вони відмічали його працездатність, різносторонність: він був капітаном, членом Клубу мандрівників, письменником (обраний головою гільдії письменників Нью-Йорку у 1935 році), фотографом, пілотом. Свої праці він залишив людям у багатьох книгах, лекціях, конгресах.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Купить лобовое стекло на любую модель Большой выбор кровельных материалов на www.кровельные-материалы.in.ua УПЦ предостерегает от новой ереси — культа архимандрита Рафаила (Бараника) Туры в Испанию на Коста дель Соль Лучшие способы укрепления склонов

Публикации