Саудівська Аравія заявила про намір модернізувати Мекку

27.10.2017 10:43 6

Саудівська Аравія заявила про намір модернізувати Мекку

Влада Саудівської Аравії заявила про намір модернізувати головний для мусульман усього світу місто - Мекку. На міжнародному форумі «Майбутня інвестиційна ініціатива» був продемонстрований відеоролик про те, як буде виглядати Заборонена мечеть в майбутньому.

Про це сообщвет Islam-today.

Як виявилося, саудівські експерти планують побудувати над Каабою висувний дах. Ініціатива ця, до речі, була сприйнята дуже неоднозначно. Віруючі заявили, що це «зруйнує історичний характер одного з найбільш священних місць ісламу».

Мусульмани, за їхніми словами, повинні молитися під відкритим небом, «щоб нічого не заважало милості Бога зійти на Землю».

Варто відзначити, що Мекка і Медіна не є об'єктами Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, а тому саудівська влада має право проводити тут всі необхідні, на їхню думку, роботи.

Зведення ж даху, як виявилося, далеко не єдина зміна, яку незабаром буде вироблено в мусульманських святинях. Так, планується розширити комплекс Забороненої мечеті, побудувавши 6 нових поверхів для молитви. Крім того, тут додатково з'являться 21 тисяча туалетів, 860 ескалаторів і 24 ліфти для людей з обмеженими можливостями здоров'я.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/68770/

Следующая новость
Предыдущая новость

Удобные врезные мойки на кухню Рюкзаки для всей вашей семьи Приметы на свадьбу что можно что нельзя Все для тормозной системы вашего автомобиля Особенности конкурсов прогнозистов, проводимых платформой Ставка ТВ

Публикации