Саудівська Аравія заявила про намір модернізувати Мекку

27.10.2017 10:43 6

Саудівська Аравія заявила про намір модернізувати Мекку

Влада Саудівської Аравії заявила про намір модернізувати головний для мусульман усього світу місто - Мекку. На міжнародному форумі «Майбутня інвестиційна ініціатива» був продемонстрований відеоролик про те, як буде виглядати Заборонена мечеть в майбутньому.

Про це сообщвет Islam-today.

Як виявилося, саудівські експерти планують побудувати над Каабою висувний дах. Ініціатива ця, до речі, була сприйнята дуже неоднозначно. Віруючі заявили, що це «зруйнує історичний характер одного з найбільш священних місць ісламу».

Мусульмани, за їхніми словами, повинні молитися під відкритим небом, «щоб нічого не заважало милості Бога зійти на Землю».

Варто відзначити, що Мекка і Медіна не є об'єктами Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, а тому саудівська влада має право проводити тут всі необхідні, на їхню думку, роботи.

Зведення ж даху, як виявилося, далеко не єдина зміна, яку незабаром буде вироблено в мусульманських святинях. Так, планується розширити комплекс Забороненої мечеті, побудувавши 6 нових поверхів для молитви. Крім того, тут додатково з'являться 21 тисяча туалетів, 860 ескалаторів і 24 ліфти для людей з обмеженими можливостями здоров'я.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/68770/

Следующая новость
Предыдущая новость

Клуб Вулкан 24 — отзывы реальных игроков Мебель на заказ в Киеве от компании «Эфес» Надежные кредиты от Moneyveo Удобная и надежная тепловая пушка Элитные табаки Танж и Фумари теперь по доступной цене в Royalsmoke!

Публикации