Садовий: Храм УПЦ (МП) на Сихові збудовано незаконно

07.02.2018 2:27 3

Садовий: Храм УПЦ (МП) на Сихові збудовано незаконно

Андрій Садовий підтвердив слова активістів, які стверджують, що каплиця УПЦ (МП) на Сихові є збудована незаконно. Він повідомив, що ця ділянка була виділена для УПЦ КП, а УПЦ (МП) мають лише рішення судів. Це єдині документи, на які вони опираються, адже ЛМР для них жодних документів не видавала.

Про це він повідомив під час брифінгу, з нагоди відкриття відремонтованої ділянки вулиці Личаківської, пише ІА ЗІК.

«Є земельна ділянка, виділена для УПЦ КП та є декілька судових рішень, прийнятих на користь УПЦ (МП). Ця дискусія вже триває близько 15 років і я надіюсь, що правоохоронці проведуть якісне розслідування і ми зрозуміємо, що це було. Звідки виникла пожежа», – почав розповідь міський голова.

На питання чи законно зведена ця будівля, відповів, що у ЛМР не проводили експертизи документів.

«Коли я почав працювати міським головою був статус-кво. З одного боку стояла церква УПЦ КП, а з іншої – каплиця УПЦ (МП). Ця ситуація триває вже більш як 10 років», – відповів Андрій Садовий.

Після чергового уточнюючого запитання зізнався, що жодних документів на будівництво у міській раді не видавали.

«Є рішення судів, що вони мають відповідні документи. Міська рада таких документів не видавала», – коротко підсумував спірне питання міський голова Львова.

Як повідомлялося, вночі 3 лютого у Львові горіла церква Української Православної Церкви (Московського Патріархату), яка розташована у спальному районів Сихів.

Раніше 28 січня біля храму УПЦ (МП) на пр. Червоної Калини, 89 у Львові відбувся пікет. Його учасники вимагали демонтувати незаконно зведену будівлю. Пікетувальники зазначили, що акція 28 січня – лише попереджувальна. Наступні пікети з вимогою демонтажу храму збираються провести біля Львівської міськради.

5 лютого у Львівську міськраду прийшли представники церкви Московського Патріархату – вимагали зустрічі з мером Львова. Потім вони попрямували до обласного управління Національної поліції та до голови ОДА.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/69993/

Следующая новость
Предыдущая новость

Доставка вкусной и ароматной пиццы в Киеве Готовим пиццу! Сканер Argox AS-8000: компактное устройство для считывания штрих-кодов Мнение президента «Евротерминала» Павла Лисицина о ситуации на контейнерном рынке в 2020 году В Одессе выступит христианская группа "NLM" из Амстердама

Публикации