РІСУ 17 років. Дякуємо, що ви з нами, і просимо про підтримку

01.02.2018 12:45 30

РІСУ 17 років. Дякуємо, що ви з нами, і просимо про підтримку

Дорогі і улюблені наші читачі!

Друзі!

1 лютого 2001 року кілька людей зібралися у стінах тоді ще Львівської богословської академії і провели першу нараду, на якій було вирішено, що новостворена інформаційна агенція носитиме назву Релігійно-інформаційна служба України.

Назва була амбітною, але наміри та плани — також великими. За пару місяців у всесвітній павутині, тоді ще зовсім іншій, набагато тіснішій і меншій, з’явився сайт risu.org.ua, завданням якого було розповідати про багате, але доволі заплутане, життя українських релігійних громад — історію, сучасність, виклики та перемоги. Спочатку РІСУ заповнило англомовну нішу, згодом з’явилася українська версія, а потім ми зрозуміли, що нашу інформацію також потрібно поширювати російською.

Росли ми, ріс і змінювався Інтернет. 2009 року ми змінили наш портал, щоб він був зручнішим для читачів і відповідав їхнім (вашим) запитам і потребам. Ми раділи збільшенню кількості читачів, кореспондентів, експертів, тем. Разом з вами розділяли складні моменти: Революцію Гідності, коли наш сайт кілька разів піддавався хакерським атакам, та російську агресію проти нашої країни. Намагаючись бути об’єктивними, ми ніколи не приховували, що нам болить доля України, її Церков і релігійних організацій. Ми щиро вболіваємо за релігійний мир і хочемо бути майданчиком для дискусій та діалогу між різними сторонами релігійного життя України. Сподіваємося, що хоча б частково виконуємо цю місію.

17 років — це багато для електронного медіа у світі, де ЗМІ “народжуються”, “помирають”, “воскресають” мало не щодня. Дякуємо вам за довіру. Дякуємо тим, хто з нами від початків, і тим, хто приєднався відносно недавно. Наперед дякуємо майбутнім читачам, яких ще не знаємо. Ми цінуємо вашу увагу і завжди стараємося пам’ятати, що працюємо саме для вас, щоб вам було цікаво і корисно РІСУ читати.

Для того, щоб відповідати вашим інтересам, ми маємо удосконалюватися. Зараз перед нами постав виклик технічного оновлення порталу, адже за останні вісім років Інтернет дуже змінився і ми відчуваємо, що портал РІСУ не встигає за змінами. Можливо, ви помітили, що зникла розсилка, неможливо логуватися через соціальні мережі, певний аудіо-візуальний функціонал застарів, недоступний архів порталу до 2009 року. З середини, для нас адміністраторів, несучасність порталу ще більш видима.

Тому 2018 має стати роком оновлення порталу. Ми мінятимемо дизайн, функціональну частину, наповнення та спосіб викладу матеріалу. Однак, будьте певними, робитимемо це з врахуванням ваших побажань. Бо ваша зручність — наш найперший пріоритет.

А тепер про те, що б ми просили вас.

РІСУ структурно є частиною Українського католицького університету, проте зізнаємося чесно, що насолоджуємося повною редакційною та журналістською свободою. Не вірите, перепитайте ректора чи президента УКУ, яким іноді дістається через нашу самостійність і сміливість. Однак, така модель також передбачає фінансову незалежність.

РІСУ від заснування існує та розвивається за рахунок грантів та пожертв. Жодна з Церков або релігійних організацій не фінансує нашу діяльність!

Зараз нашим основним грантодавцем є National Endowment for Democracy, який багато років забезпечує базове фінансування, за що ми їм дуже вдячні. Тому для оновлення порталу ми потребуємо вашої підтримки.

Загальна сума для зміни порталу складає приблизно сім тисяч USD. Перших 500 доларів ми ставимо на рахунок проекту із зекономлених коштів. Решту доведеться зібрати.

Як ви можете допомогти?

  1. Читати нас. Бо ваше зацікавлення є найбільшою моральною підтримкою.
  2. Підтримувати нас “лайками” і “шерами”. У світі соціальних медіа — це на вагу золота. Якщо ви ще не вподобали нашу сторінку, то зробіть це зараз https://www.facebook.com/risu.ukr/
  3. Розповідати про нас своїм друзям, колегам і знайомим.
  4. Молитися — у вашій мові і традиції
  5. Стати нашими волонтерами, новими авторами, а також допомогти з перекладами на російську та англійську тощо.
  6. Підтримати нас посильною пожертвою. Досвід різних медіа показує, що процес збору коштів не є простим, вимагає багато зусиль від команди і читачів, але ми віримо в себе і у вас. Вас багато тисяч, а отже один долар або ж 20-30 гривень (ціна кави) від кожного, і РІСУ уже з новим порталом. Просто, правда?

РАХУНКИ І СПОСОБИ ПЕРЕКАЗАТИ КОШТИ Є ТУТ.

Дякуємо, що були і є з нами!

Ваша,

Релігійно-інформаційна служба України

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/about_us/editorialnews/69927/

Следующая новость
Предыдущая новость

Диван еврокнижка Меркурий – идеальный вариант для небольшого помещения Горизонтальные и вертикальные жалюзи – быстрое изготовление и монтаж в Одессе Аренда светового оборудования для праздников Надгробия и похоронная атрибутика из гранита Глава УПЦ КП підтримав ініціативу групи депутатів розпочинати робочий день парламенту з молитви

Публикации