Різдвяна ялинка у Ватикані цьогоріч буде доставлена з Польщі

28.10.2017 13:23 9

Різдвяна ялинка у Ватикані цьогоріч буде доставлена з Польщі

Ялинка, яка цього року прикрасить Ватиканську площу святого Петра, буде доставлена з Польщі. Як повідомляє «Седмиця» з посиланням на Прес-службу Ватикану, масивне дерево заввишки 28 метрів і шириною по колу близько 10 метрів, привезуть з Елькскої єпархії.

Воно буде підготовлене Службою державних лісів Польщі та доставлене через Європу до Ватикану. Прикрасять ялинку вироби дітей, які проходять лікування в онкологічних відділеннях італійських клінік. Ялинка з Польщі буде поставлена на площі св. Петра вже вдруге.

У 1997 р. її привезли з Закопане, віддячивши таким чином Ватикану й тодішньому Папі Римському Іоанну Павлу II за його чергове паломництво на батьківщину. Цього року традиційні Різдвяні ясла підготує бенедиктинське абатство в Монте-Верджині, регіон Кампанія на півдні Італії.

Вранці 7 грудня польська делегація, представники регіону Кампанія й маленькі творці будуть прийняті в ході спеціальної аудієнції Папою Франциском. Того ж дня ввечері відбудеться церемонія освячення ялинки. Святкова композиція на головній ватиканській площі залишатиметься до 7 січня, коли католики святкуватимуть Хрещення Господнє, завершуючи літургійний період Різдва Христового.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/68781/

Следующая новость
Предыдущая новость

Благотворительный фонд Андрея Доценко Отопительные приборы для каждого дома Переваги теплових насосів Во Львове студентов программы по экуменизму обучат менеджменту Отель для комфортного отдыха во Львове

Публикации