Різдвяна ялинка у Ватикані цьогоріч буде доставлена з Польщі

28.10.2017 13:23 9

Різдвяна ялинка у Ватикані цьогоріч буде доставлена з Польщі

Ялинка, яка цього року прикрасить Ватиканську площу святого Петра, буде доставлена з Польщі. Як повідомляє «Седмиця» з посиланням на Прес-службу Ватикану, масивне дерево заввишки 28 метрів і шириною по колу близько 10 метрів, привезуть з Елькскої єпархії.

Воно буде підготовлене Службою державних лісів Польщі та доставлене через Європу до Ватикану. Прикрасять ялинку вироби дітей, які проходять лікування в онкологічних відділеннях італійських клінік. Ялинка з Польщі буде поставлена на площі св. Петра вже вдруге.

У 1997 р. її привезли з Закопане, віддячивши таким чином Ватикану й тодішньому Папі Римському Іоанну Павлу II за його чергове паломництво на батьківщину. Цього року традиційні Різдвяні ясла підготує бенедиктинське абатство в Монте-Верджині, регіон Кампанія на півдні Італії.

Вранці 7 грудня польська делегація, представники регіону Кампанія й маленькі творці будуть прийняті в ході спеціальної аудієнції Папою Франциском. Того ж дня ввечері відбудеться церемонія освячення ялинки. Святкова композиція на головній ватиканській площі залишатиметься до 7 січня, коли католики святкуватимуть Хрещення Господнє, завершуючи літургійний період Різдва Христового.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/68781/

Следующая новость
Предыдущая новость

Как носить мужскую рубашку должным образом Как перевести деньги с epayments на карту приватбанка Безопасный высококачественный гемблинг Идеальное казино с королевскими выигрышами Недорогие авиабилеты в Польшу

Публикации