«Різдво – це сімейне свято» – англомовне привітання Глави УГКЦ

24.12.2018 14:30 9

«Різдво – це сімейне свято» – англомовне привітання Глави УГКЦ

Мир, любов і світло – саме ці важливі цінності можуть стати найкращим подарунком від Божого Сина у період Різдвяних і новорічних свят для кожного з нас. На цьому наголосив Глава УГКЦ Блаженніший Святослав у своєму привітанні з Різдвом Христовим для всіх вірян, які відзначають це свято 25 грудня, тобто за григоріанським календарем. Варто зазначити, що Предстоятель уперше підготував відеопривітання англійською мовою.

«Ми наближаємося до свята Різдва нашого Спасителя Ісуса Христа, тобто до тієї таємниці втілення Божого Сина, Божої любові, яка стане плоттю людської історії та одним із нас. Тож з цієї нагоди дозвольте мені висловити найкращі побажання кожному з вас», – такими словами звернувся до вірних Глава УГКЦ.

«Різдво – це особлива сімейна подія, коли в наших сім'ях, у наших оселях ми відчуваємо, що Небесний Отець радіє з нами. У Його присутності Спаситель може принести нам Божий мир, любов і світло! Бажаю кожному з вас веселого Різдва і щасливого Нового року!» – привітав Блаженніший Святослав усіх з Новорічними та Різдвяними святами.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/ugcc/74048/

Следующая новость
Предыдущая новость

Біля Полтави розташовано дитячий табір УАПЦ Развлечения для азартных игроков на сайте казино Больничный лист при родах Красивый книжный переплет с гарантией Где купить медицинские маски

Публикации